3×6 Örümcek Stand

3×6 Örümcek Stand Dayanıklı alüminyum iskelet ile sert plastik parçalardan oluşur. Kurulumu için herhangi bir alete ihtiyaç duyulmamaktadır. Farklı boyut seçenekleri sayesinde istenilen ölçülerde üretilebilmektedir. Değişebilir baskı yüzeyleri sayesinde birçok farklı tasarımları bir iskelet üzerinde kullanmanız mümkündür. Örümcek standlar reklam sektöründe kolay kurulumları dikkat çeken ve en fazla kullanılan ürünlerin başında gelmektedir. Örümcek stand adını ülkemizden almaktadır. Mekanizmasının örümcek ağı şeklinde açılarak kurulmasından dolayı ülkemizde örümcek stand adını almaktadır. Avrupa da Pop Up, Pop Up Stand, Fabric Stand gibi raklam alanın geniş olmasından ekran standları adını almaktadır. Örümcek stand portatif olduğu için taşıması kolay, kurulumu kolay, nakliyesi çok basit olduğu için isterseniz Dünyanın öbür ucuna götürebilir 10 dakika gibi kısa bir sürede kurulumunu yaparak sunumunuza başlayabilirsiniz.

56a45c02 7524 4067 8010 2f80f1e45174

3×6 Örümcek Stand Kullanım amaçları: Arka Plan Dekoru, Fotoğraf Çekimi, İmza Günleri, Kampanya Dönemleri,  Lansman/Ürün Tanıtımı, Marka Tanıtımı, Tiyatro Dekor 3X6 Örümcek Stand Kullanım Alanları, Alışveriş Merkezleri ,Bankalar Dershaneler, Fuar Alanları, Hava Alanları, İş Merkezleri, Kongre Salonları, Kültür Merkezleri, Mağaza ve Showroom Girişleri, Marketler, Okullar / Dershaneler, Oteller, Sağlık Merkezleri,Seminer ve Toplantı Salonları, Tiyatro Salonla. v.s.

Örümcek Standlar Düz ve Oval olarak ikiye ayrılır. Düz Örümcek standlarda her panel genişliği  75cm. Oval Örümcek Standlarda ise her panel genişliği 70 cm Stand yüksekliği 230cm. Orta paneller sayılarak örümcek standlar adlandırırlır. Mesela ortada 2 panel varsa 3×2 örümcek stand denir. Ortada aşağıdaki resimdeki gibi 3 panel varsa 3×3 örümcek stand anlamına gelir. Ortada bulunan panel sayısına göre örümcek standlar istenilen büyüklükte yapılabilir.

3×6 Örümcek Stand Ölçüleri:

3x6 duz st 600x619 1        3x6 oval st 600x619 1

 

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü