Ayaklı Karton Poster

Ayaklı Karton Poster

5 mm kalınlığında olup baskısı alınan afiş  ya da posterin arkasına yapıştırılan yarı sert bir karton malzemedir. Özellikle iç mekânda kullanılmaktadır. Ayrıca üzerine laminasyon uygulandığı taktirde ıslanma ve çizilme gibi dış etkenlerden kendini korumakta ve uzun süre dayanmaktadır. Fotoblok Posterler arkasına çift taraflı bantlı veya ayaklı olacak şekilde imal edilmektedir. Aynı zamanda cama yapıştırılmaktadır ya da Karton Ayak takılarak yerde kolayca durması sağlanmaktadır. Fotoblok yapılmış afişler\posterler için ekstra çerçeveye  gerek yoktur.

Ayaklı karton posterlerde kişiye özel tasarımlar yapılmaktadır. Bunun yanı sıra üzerine fotoğraf da basılmaktadır. Ancak dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Üzerine basılacak fotoğraf yüksek çözünürlükte olmalıdır çünkü yüksek kalitede olmayan fotoğraflar baskıdan sonra kötü gözükmektedir.

Ayrıca kullanım alanları oldukça geniştir. Özellikle günlük hayatta karşımıza sık sık çıkmaktadır.

Genellikle AVM’lerde karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda mağazalar, cafe ler, restoranlar gibi yerlerde görmek mümkündür.

Bununla beraber doğum günlerinde, söz, nişan, düğün gibi özel günlerde de çokça tercih edilmektedir.

Ayaklı Karton Poster ölçüleri:   50×70 cm , 100×150 cm, 100×200 cm, 150×300, 200×300, Ayrıca isteğe göre özel ölçülerde yapılabilir. Fiyatlar ölçüye ve adete göre değişkenlik sağlar.

bdfeeb6a fa58 4b8e 8cd8 284436b6c1f9 58b1f743 997d 4aee aae4 b9f2158cd178

Karton Ayak:

Çift taraflı bantlı, özel kesimli, ön ve arka yüzü beyaz, 2 mm kalınlığa sahip ve aynı zamanda uygulamaya hazır ayaklardır.

Karton ayaklar üretilen bir maketin veya standın ayakta durmasını sağlayan, özel kesimli mukavva  kartonlardan üretilen bir mekanizmadır.

Uzunluk olarak 65 cm ve 90 cm olarak stoklarımızda mevcuttur.

 

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü