Kaliteli Örümcek Stand Nasıl Olmalı

Blog Kapak 2

Kaliteli Örümcek Stand Nasıl Olmalı

Örümcek stand tercih edecek kişiler öncelikle ürünü nerede ve nasıl kullanacağına karar vermelidir. En çok tercih edilenler arasında yer alan örümcek stand birçok firmanın tanıtımını yapmasında yardımcı olur. Tercihleriniz arasına giren standlar ile reklamlarınızı rahatça yapabilmek için baskısına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu stand modelleri hazırlanırken iki panel arasına gerilmiş kumaş gibi bir malzemeye basılan tanıtımınız bu panellere yerleştirilir. Kullanılması ve taşınılması oldukça kolaydır. Özel aracınız ile ya da farklı bir araçla kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Kaliteli bir örümcek stand istiyorsanız baskısına mutlaka dikkat etmeniz gerekiyor. Bu stand modelleri L, U şeklinde tasarlanabilir. Tasarımlar kaliteyi etkilemez kaliteyi ürünün baskısı etkiler. Stand bir yerden başka bir yere taşınırken dikkat edilmesi gerekir ıslatılmamalıdır.

Örümcek Standlar Nerede Kullanılır

Örümcek stand çeşitleri birçok alanda kullanılır. Avm’de tanıtım amaçlı kullanılır. Üniversitede bir konferans varsa konferans detayları için stand kullanılır. Lansmanlarda ürün tanıtımı için kullanılır. Fuarlarda bol şekilde kullanımını görürüz. Standlar ürünlerinizi tanıtmak için ya da eğitim içerikli bilgileri tanıtmak için kullanılır. Roll up standlarda çok kullanan tasarımlardandır. Roll up dijital baskı üzerine yapılan taşıma çantası olan çok portatif bir üründür. Bu ürünler arasında bir de tadım standı vardır. Marketlerde ve avmlerde bolca gördüğünüz bir stanttır. Tadım standı ürünlerin tanıtımını yapmak için üstüne ürünler konulacak müşterilere servis edilir. Plastikten yapılmış kolay taşınabilen bir üründür.

Tadım Standı Ölçüleri Nelerdir

Standlardan roll up, tadım standı, örümcek standlar ölçüleri müşterilerin istekleri doğrultusunda yapılır. Fakat standart ölçülere de sahiptir bu ölçüler örümcek stantta 230 santimetredir. Şekli L ve U tercihe bağlıdır. Tadım standı standart ölçüleri ise yükseklik 182 genişliği 95 santimetreye sahiptir. Roll up ölçüleri ise müşteriler tarafından en çok tercih edilen ölçü ise 85×200 santimetredir.

Roll Up Stand Fiyatları

Roll up stand fiyatları baskı kalitesine göre değişim göstermektedir. Örneğin baskı kalitesi yükseldikçe fiyat yükselir. Ölçüler değiştikçe fiyat değişim gösterir. Tadım ve roll up standlarda aynı şekilde ölçülerle fiyatlar değişiklik gösterir. Stantları uzun düre kullanmak isterleriniz kaliteli ürünleri seçerek uzun süre kullanabilirsiniz.

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü