Kaliteli Tadım Standı Nasıl Olmalı?

Blog Kapak 2

Kaliteli Tadım Standı Nasıl Olmalı?

Tadım standı, plastik malzemeden üretilir. Demonte bir üründür. İstenildiği takdirde alt kısmına tekerlek ilave edilebilir. Hafif bir stand olduğu için tek kişi kolayca taşıyabilir. Kurup kaldırabilir. Genellikle süper marketlerde kullanılır. Müşterilerin ürünlerin tadına bakması için dizayn edilmiş bir stand. Standın arkasında bir tanıtım hostesi bulunur. Ve müşterilere, sucuk, peynir, zeytin, salam gibi ürünleri tattırarak tanıtımını yapar. Tadım standı kolay kurulabilir ve hafif malzemeden üretilmiş olması gerekir. Ancak yine de göze hitap etmeli. İnsanların dikkatini çekebilmeli. Standın görüntüsü gözü yormayacak fakat müşteriye hitap edecek şekilde olmalı. Gün sonunda kolay kapatılabilen ve emek sarf edilmeden kaldırılabilen bir tadım standı işleri kolaylaştırır.

Tadım Standı

Tadım Standı

Örümcek Stand Tasarımları Ve Özellikleri

Örümcek stand,  organizasyonlar aktiviteler ve tanıtımlar için tercih edilir. Kurulumu ve taşınması kolaydır. Örümcek stand,  kapalı halde iken binek araçların bagajına rahatlıkla sığabilir. Kurulduğu zaman 5 metrekare ile 12 metrekare arasında bir alan sağlar. Örümcek stand,  bu nedenle firmaların tercih ettiği bir üründür. Ayrıca kullanılacağı alana göre büyüklüğü ayarlanabilir. Gün sonunda iş bittikten sonra kolaylıkla kaldırılabilir. Paneller çubuklar ve ışıklar sırasıyla özel çantasına yerleştirilir ve istenilen her yere rahatça taşınabilir. Farklı boyutlarda, her alana hitap eden örümcek stantlar vardır. Ve her boyuttaki örümcek standın kendi ölçüsüne göre özel taşıma çantası da bulunur. Bu çanta sayesinde daha ergonomik bir şekilde taşınabilir.

Roll up Kullanım Alanları

Roll up,   çok sık tercih edilen bir reklam aracıdır. Roll up  kolay taşınabilir şık ve ekonomik olması ile tercih sebebi. Mekanizması alüminyum malzemeden oluşur. İçerisinde reklam görselini saran bir mekanizma da bulunur.  Reklam gereken bütün iç mekânlarda tercih edilir hafif ve kurulumu kolay bir üründür. Roll uptaki  en büyük özellik reklam görselinin bulunduğu yüzeyin değiştirebilir bir şekilde tasarlanmış olması. Bu özellik sayesinde roll up birçok farklı alanda kullanılabilir. Roll up üretilirken farklı kullanım alanları göz önünde bulundurulmuştur. Bu yüzden farklı boyutları vardır. Her kullanım alanına uygun bir olup bulmak ve mümkündür.

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü