Örümcek Stand

Örümcek Stand

Örümcek stand, alüminyum profillerden ve sert plastik parçalardan oluşan portatif, taşınabilir, kurulumu kolay ve görsel açıdan zengin bir stand çeşididir. Örümcek stand ismini açıldığında örümcek ağına benzeyen profillerinden almıştır. Farklı şekillerde ve  genişlikte yapılır. Örneğin; 3×2, 3×3, 3×4, 3×5, 3×6 panel oval veya düz modelleri vardır. Standın üzerine dijital baskı yapılır.

Örümcek Stand Kurulumu

Örümcek stantlar hızlı bir şekilde kurulur ve toparlanır. İskelet sistemi akordeon tarzdadır. İskeletin açılmasından sonra baskı yapılmış olan kumaş veya pvc kısım iskelete monte edilir. Çantası ile rahatça her yere taşınır ve pratik bir stand çözümüdür.

Örümcek Stand Kullanım Alanları ve Getirileri

Örümcek standlar çeşitli festival, konser, fuar, konser, defile, alışveriş merkezleri, parklar, sokaklar, stand açmak gibi etkinliklerde kullanılabilir. Yoğun insan trafiği olan yerlerde stand arkası veya bir fon oluşturarak dikkat çekmeyi sağlarlar.

Ayrıca, Örümcek Standlar, işletmelerin hedef kitlesine daha kolay ulaşmalarını sağlayabilir. İnsanların dikkatini çeken, ilginç veya eğlenceli bir Örümcek Stand, insanların ürünleriniz veya hizmetleriniz hakkında konuşmalarına neden olabilir ve marka farkındalığı oluşturabilir.

Örümcek Standların bir diğer avantajı da, işletmelerin ürünlerini veya hizmetlerini daha az maliyetle tanıtabilmesi dir. Örümcek Standlar, düşük maliyetli ve hızlı bir şekilde kurulduğu için, işletmelerin diğer pazarlama yöntemleriyle karşılaştırıldığında daha az maliyetlidir.

Örümcek Stand Çantası

Pvc örümcek standlarda kullanılan çantalar bir diğer adıyla hardcase çantalar istendiğinde üst tabla ve ön tarafa baskı alanı için takılacak bir pvc yardımı ile örümcek stand masasına dönüşebilir. Bu çanta bavul tarzında tekerlekli yapısı ile rahatça her yere taşınır. Kumaş örümcek standlarda ise bez çanta verilmektedir. Pratikliği ve hafifliği ile yurt dışı ve içi fuarlarda kolaylık sağlar.

Örümcek Stand Fiyatları

Örümcek standlar öncelikle iskeletin ölçüsüne sonrasında basılacak medyaya (kumaş veya folyo) ve üzerinde kullanmak istediğiniz diğer aksesuarlara göre fiyat olarak değişkenlik gösterir. Örümcek stand fiyat araştırması yaparken bir diğer önemli husus kalite ve tedarikçidir. Sevkiyat ağı tüm dünyayı kapsayan şirketimiz, örümcek stand üretimlerini söz verdiği günde ve kalitede üretmektedir.

Esta Reklam örümcek standlarda üretici olmanın avantajlarını müşterilerine yansıtıyor. E-ticaret sitelerinde ve diğer mağazalardan alacağınız örümcek stand fiyatlarına nazaran %30 daha indirimli olarak cazip fiyatlara örümcek stand satın alabilirsiniz.

Örümce Stand Ölçüleri

Örümcek standlar cm ölçüsünden daha çok panel sayısıyla bilinirler. Örneği 3×3 örümcek stand gibi veya oval 3×4 örümcek stand olarak anılırlar. Örümcek stantta ölçü panel sayısı olarak verilir. 3×2, 3×3, 3×4, 3x5x, 3×6 olarak gider. Bunların cm karşılıklarına ilgili örümcek stand ürünün açıklamasından ulaşabilirsiniz. Standın panelleri genişlik olarak yaklaşık 68-75 cm arasındadır.

Örümcek Stand Çeşitleri

Örümcek standlar 2 türlüdür.
  1. Kumaş örümcek standlar. İskelet sistemi alüminyum, baskının yapıldığı kısım kumaş.
  2. Pvc örümcek standlar. İskelet sistemi alüminyum, baskının yapıldığı kısım pvc üzerine folyo sıvama baskı.
Örümcek modelleri 2 türlüdür.
  1. Oval örümcek stand.
  2. Düz örümcek stand.

Bunun yanı sıra örümcek standlarda L modeller de vardır, standınızı L şeklinde çevrelemesini isterseniz 3×3, 3×4, 3×5, 3×6 panel örümcek standları L model olarak üretebiliriz.

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü