Örümcek Stand Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

orumcek stand 4 panel ovall 2

Reklamcılar ve firmalar arasında en sık konuşulan konulardan biri de örümcek stand alırken nelere dikkat etmeliyiz konusudur. Çünkü örümcek standların hem çeşitleri farklıdır hem de tanıtım sırasında firmanın kimliğini en vurgulayıcı şekilde öne çıkarılabilmesi açısından önemlidir. Bu anlamda örümcek standlarında standın boyutundan üzerindeki görsel baskıya dek her ayrıntı özenle seçilmelidir.

Örümcek Standlarda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Örümcek stand alırken nelere dikkat etmeliyiz ile ilgili bir diğer husus da standın özellikleri ve standı imal edecek üretici firmanın güvenirliğidir. Referansları güçlü olan üretici firmalar tüm standların kurulum aşamasına gelene dek oluşan tüm süreçlerde kullanılan malzemelerin en iyisini kullanırlar. Ayrıca yedek parça ve teknik destek gibi konularda da bizzat üretici firma ile iletişime geçilerek en kolay ve hızlı bir şekilde çözüm yolu bulunabilir.

orumcek stand

Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise, standında üzerinde yer alan firma logosunun ya da ürünle ilgili görselin en iyi kalitede baskıyla yapılmasıdır. Baskılarda kullanılan folyo ve diğer ekipmanların en üst kalitede olmasına dikkat edilmelidir.

Örümcek Standların Modelleri

Örümcek standlar düz, oval,  köşeli, kavisli ya da U şeklinde gibi farklı modellerde üretilebilirler.  Firmanın tanıtımını yapacağı ürüne özgü modellerin de yapılabilmesi söz konusudur. Ancak bu tip modellerde üzerindeki baskının kusursuz ve potansiyel müşteriyi kendisine çekecek nitelikte olması gereklidir.

Eğer firma kendi istediği ölçülerde, modelde ya da tasarımda bir stand tasarlamak isterler ise piyasada örümcek stand alırken nelere dikkat etmeliyiz sorusundan yola çıkarak piyasada bir araştırma gerçekleştirirler. Bu araştırmanın doğrultusunda da en uygun modeli seçmenin yanı sıra standın kalitesi de göz önünde bulundurularak bir karar verilebilir.

Tüm örümcek standların ortak özelliği ise demontable özelliğinde olması nedeniyle kolay kurulum olanağı olması ve pratik taşınabilme imkanı sunabilmesidir.

Örümcek Stand Fiyatları

Örümcek standların fiyatları standın boyutlarına, modeline ve üzerindeki baskının kalitesine göre değişkenlik gösteriyor. Genel anlamda üç senelik garantisi olan bu standların uzun ömürlü ve dayanıklı malzemelerden yapılması da fiyatları etkileyebiliyor.

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü