Örümcek Stand Kullanmanın Faydaları

Blog Kapak 2

Örümcek Stand Kullanmanın Faydaları

Tüm şirketler için bir şirket imajı oluşturmak son derece önemlidir. Bunun için güçlü reklam elbette olmazsa olmazdır. Reklam ve tanıtım konularına yeterince önem vermeyen şirketler başarıları konusunda zayıf kalacaktır. İyi bir reklam için de güçlü bir reklam şirketiyle iş birliği yapmak gerekir. Reklam şirketi tarafından size sağlanan tanıtım ürünleri bu işi yürütmenin en pratik yollarından biridir. Bu alanda en çok kullanılan ürünlerden biri de Örümcek Stand ı adı verilen bir tanıtım standıdır.

Örümcek Stand Nedir? Kullanım Avantajları Nelerdir?

Örümcek standlar, bütün bir iskelet yapısı olan ve kullanılacak baskıları üzerinde kolayca taşıyan bir reklam standıdır. En çok tercih edilen stand çeşitlerinden bir tanesidir.
Bu standlar reklamınız için size 5 ila 12 metrekare arasında değişen bir sergileme alanı oluşturma imkânı sağlar. Ağır olmayan, fazla yer kaplamayan ve portatif bir taşıma çantası vardır. Akordeon yapısıyla iskelet yapınızı bu çantada kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Şehir dışında ya da farklı mekânlarda yapacağınız tanıtımlar için size kolay taşınabilirliğiyle de zaman kazandırır. Ayrıca çantanın altında bulunan tekerlekler çantayı taşımada size ekstra bir kolaylık sağlar. Standınızı kurduğunuz zaman bu çanta size masa görevi de yapacaktır.

Örümcek Stand

Örümcek Stand

Örümcek Standın Kurulumu

Standın taşıması ne kadar kolaysa kurulumu da bir o kadar kolaydır. Çantayı açtığınızda akordeon yapısıyla sizi bir iskelet karşılayacak. Bunu çantasından çıkarıp yukarı doğru açtığınızda geriye sadece bu iskelet için hazırlattığınız baskıyı yapıştırmak kalacak. Bunun için iskelete ve reklam baskısına montelenmiş olan mıknatısları yapıştırmanız yeterli olacak.

Örümcek Standın Kullanım Alanları

İç mekânlarda kullanıldığı gibi dış mekânlarda da kullanılabilen bu standın; fuar, AVM, konferans, sergi salonu vb birçok farklı kullanım alanı vardır. Baskı malzemesiyle dikkatleri üzerine daha çok çekecek olan stand, ayarlanabilir boyutuyla da sizin de en çok tercih ettiğiniz tanıtım panolarından biri olacak.
Roll Up Nedir ve Neden Sıkça Tercih Edilir?
Roll up, reklam için yine sık tercih edilen bir tanıtım ürünüdür. Alüminyum gövdesi ve ona sarmal bir şekilde bağlı olan bir baskı yüzeyi vardır. Bu baskı yüzeyi değiştirilebilir özelliktedir. İstediğiniz kadar baskı kullanabilirsiniz. Kapladığı yer isteğinize bağlı olarak değişse de son derece azdır. Reklamınız için size ekonomik, şık ve rahat bir kullanım sunması tercih sebebiniz olacaktır. Ofislerde, fuarlarda, toplantılarda, AVM ve kongrelerde sıkça kullanılır.

Tadım Standı ve Kullanım Alanları

Tadım standı, genellikle yiyecek ve içecek ürünlerinin tanıtımının ve tadımının yapıldığı iki parçadan oluşan bir tanıtım aracıdır. Bu stand, ürünleri tanıtabilecek ve tadımını yaptırabilecek bir hostes ile  iş birliği kurar. Standın arka kısmında ürün stokunun yapıldığı bir raf vardır fakat hostes müşterilere önündeki tezgâhtan tadım yaptırır. Yiyecek ve içecek tanıtımı yapmak isteyen her firmanın sıkça tercih ettiği bir stand çeşididir. Marketlerde, AVM’lerde, yürüyüş yollarında veya fuarlarda kullanılabilir.
Tadım standlarının kurulumu ve taşınması kolay, performansı yüksektir ve bu standlar ekonomik anlamda da uygundur.

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü