Portatif Broşürlük

Portatif Broşürlük

Ürünümüz katlanabilir özelliği ile kolayca taşınabilir. Tüm parçalar birbirine bağlıdır. Ayrıca birleştirmeye gerek yoktur. Özel taşıma çantası fiyata dahildir.

a2bb25d7 cfcf 475d a31a a53eb8a418b6

Plastik şeffaf broşürlük fiyata çısından basit tanıtım açısından en uygunudur. Fiyatı mutlaka işletme bütçenize uyum sağlar. Katalog standı ürünlerimiz diğer reklam araçlarına göre en ucuz dur. Toptan fiyatları için bizden mutlaka fiyat isteyiniz. Modelleri ve örneklerini web sitemizde inceleyebilirsiniz.Üreticiler arasında markamız tanınmış bir markadır. Bu yüzden imalatçı firma olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Satış kanalları e-posta, WhatsApp ve telefon iledir. Satışı sadece eft / havale ödemeleri sonrası yapılacaktır. Satış noktaları sadece işyerimiz ile sınırlı değil, kargo vasıtasıyla da gönderim yapılmaktadır. Üretimi ve paketlemesi istediğiniz gibi yapılmaktadır. Bu sektör ülkemizde 35 yıldır vardır. İstanbulAnkaraİzmir gibi şehirlerimiz de çoğunlukla kullanılır. Firmalar genellikle merkezi olmayan yerlerde bulunmaktadır. Nereden alınır sorusuna firmamızın adını verebilirsiniz. Ne kadar sorusuna döviz kurlarındaki sürekli değişiklikten dolayı ancak iletişime geçtiğiniz zaman cevap verebiliriz. Ücreti konusunda size en iyi fiyatı vereceğimizden emin olabilirsiniz. Online satış yerine bizim gibi imalat firmalarını tercih etmelisiniz. Hem fiyatı daha ucuz hem de yedek malzemeleri kolayca tedarik edebilirsiniz.

Katlanabilir Portatif Broşürlük:

3 adet A4 rafa sahiptir. Gümüş eloksallı alüminyum profilden imal edilmiştir. Sadece rafları demonte olarak paketlenir. Standı kurarken rafları elle yerleştirebilirsiniz. Herhangi bir vidalama işlemi yapmanıza gerek yoktur. 3 mm kalınlığında şeffaf, dayanıklı pleksi raflara sahiptir.

En çok kullanılan ve kullanım alanı en yaygın olan display ürünüdür. İnsanların toplu olarak bulunduğu fuarlar, alışveriş merkezleri, bankalar, okullar, hastaneler, muayenehaneler, araç satış galerileri gibi mekanlarda ürün ve hizmetlerinizi anlattığınız broşürlerinizi koymak için en şık ürünlerdendir. Tekli olarak kullanıldığında ayaklı menü standı olarak da kullanılabilir. Ayaklı broşür standları tasarımlarına göre farklı adlandırılabilirler.

Ayaklı Broşür Standı Çeşitleri:

Ayaklı broşür standları zig-zag broşürlükler, basamaklı broşür standı, akrilik broşürlükler, katlanır broşürlükler, leaflet broşürlükler, çift taraflı ayaklı broşürlükler, rapid broşürlük seti olarak adlandırılır.

Ayaklı Broşür Standı Fiyatları:

Ayaklı broşür standları ebatlarına ve tasarımlarına göre farklı fiyatlar almaktadır. Yukarıda modellere göre broşür standı fiyatlarımızı bulabilirsiniz. Toplu alım veya farklı tasarımlar için bzimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm broşür standları ve display ürünleri kendi imalatımızdır. Bu yüzden her türlü özel ölçü ve tasarım taleplerinizi karşılayabilmekteyiz.

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü