Poster Baskı Nedir?

                                           Poster Baskı Nedir?

Posterler kurumsal firmaların kullandığı bir iletişim yöntemi olarak her zaman popülaritesini koruyor. Birbirinden yaratıcı tasarımlara imza atarak dikkatleri üzerine çekme imkanına sahip olan firmalar, Esta Reklam kalitesiyle basılan afişlerin yazılı ve görsel gücünden faydalanarak kısa sürede büyük etki yaratmaktadırlar.

Posterler markanızı büyük kitlelerle buluşturmak için en etkili iletişim araçlarından biridir. Hem iç mekanlarda hem de sokak, bina duvarları ve toplu ulaşım araçları gibi dış mekanlarda kullanabileceğiniz afiş baskı, tek bir gün içerisinde bile binlerce farklı kişiye ulaşmanıza olanak sağlar. Dikkat çekici bir tasarım ve slogan sayesinde bir anda büyük etki yaratmanız mümkündür. Hedef kitlenizin en çok ziyaret ettiği mekanlarda yer vereceğiniz afişler, markanızın uzun süre akılda kalmasına yardımcı olur.

            Poster Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Reklam amaçlı kullanacağınız afişlerin tasarımı, en az içerisinde yer alan metinler kadar önemlidir. Çarpıcı öğelere yer vermeniz, her gün büyük kalabalıkların geçip gittiği sokaklarda dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlar.

Afiş üzerindeki mesajların algılanabilir olması için, belli bir mesafeden de okunabilir olması gerekir. Font seçerken bu durumu göz önünde bulundurun.

Eğer büyük boy bir afiş tasarlamayı düşünüyorsanız, kullanacağınız görsellerin çözünürlüklerinin de yüksek olmasına dikkat edin. Kaliteli bir baskı elde edebilmek için yüksek çözünürlüklü görseller ya da vektörel imajlara yer verebilirsiniz.

                    Poster Baskı Fiyatları

Afiş veya posterinizin boyutunu en büyük 50×70 cm en küçük 33×48 cm seçerek baskı fiyatı kolayca hesaplayabilirsiniz. Adet artıkça birim fiyatı düşecektir.

                    Poster Baskıları Hakkında

Posterler önemli bir mesaj iletmek, herhangi bir ürünü tanıtmak veya dekoratif amaçlı hazırlanmış olan grafik ürünlerdir. Diğer tüm reklam araçlarında olduğu gibi afişlerde de amaç, doğru hedef kitlesine doğru zamanda seslene bilmektedir. Esta Reklamda kurumsal veya kişiye özel poster / afiş baskı sipariş verebilirsiniz.

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü