Roll Up Faydaları

Roll Up

Roll up en çok kullanılan ürünlerin başında yer alır. Bir markanın ya da ürünün tanıtımı için kurulan standlar ürünün amacına yönelik değişkenlik gösterebiliyor. Tadım standları, örümcek standlar ve daha pek çok farklı tipteki standlardan birisi de roll up standlardır. Roll upın faydaları ise hem tamamen ürünün ismini daha belirgin bir şekilde göstermesi hem de çok kısa bir zamanda kurulabilmesidir.

Roll Up Modelleri ve Kullanımı

Roll upın faydaları olarak bakıldığında bu tip standlar organizasyon, lansman, fuarlar ve pek çok tanıtım alanlarında kullanabilmesi açısından ön plana çıkabiliyor. Bu tip standları özellikle okul kayıt dönemlerinde üniversitelerin ve kolejlerin bahçelerinde ya da açık hava alanlarında görebiliriz. Burada amaç potansiyel müşteriyi firmayı tanımaya yöneltmektir. Ayrıca markanın kimliğinin ön plana çıkmasıyla ulaşılmak istenilen hedefe daha kısa zamanda erişilebilir.

rol

Bunların yanı sıra roll up standlar tamamen firmaya özgü tasarlanırlar. Firmanın logosu, ürün ya da tanıtılmak istenilen konuya göre vinyl baskı ya da farklı baskı çeşitleri ile hazır hale gelen stand tipleridir.

Roll Up Standın Avantajları

Roll upın faydaları şeklinde bir liste yapmamız gerektiğinde öncelikle avantajları karşımıza çıkıyor. Bez bir çanta ile taşınabilen bu standlar ayakların yere sabit durmasını sağlayan destek çubukları ile dakikalar içinde kurulabiliyor. Böylelikle gerektiğinde aynı gün içinde farklı yerlere taşınarak birden fazla alanda ürünün tanıtımı gerçekleştirilebiliyor.

Görsel olarak farklı ölçülerde hazırlanabilmesi ayrı bir avantaj olarak karşımıza çıkıyor. Tanıtılacak ürünün değişimi ya da farklı bir ürün tanıtılması gerektiğinde sadece baskı kısmının değiştirilmesi yeterlidir. 3 parça halinde tasarlanan bu standda görselin değiştirildikten sonra baskının yer aldığı gövde kısmının değişimi yeterli oluyor.

Roll Up Standlarının Fiyatları

Bu tip standlar her ne kadar üç parça halinde tasarlanıyor olsa da her roll up standının ölçüsü farklıdır. Ayrıca talep edilen görsel tasarım, firmaya özgü ve özel yapılan tasarımlara göre fiyatları değişkenlik gösterebilir. Bunun yanı sıra baskının kalitesi de önemli bir kriterdir. Üç boyutlu, vinyl baskı ya da farklı baskı çeşitlerine göre de standın fiyatı değişkenlik gösteriyor.

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü