Tadım Standı Kullanmanın Faydaları

Blog Kapak 2

Tadım Standı Kullanmanın Faydaları

Tadım standı ürün tanıtımlarının en rahat yardımcılarıdır. Birçok alanda ve birçok firma tarafından tercih edilir. Portatif oldukları için rahat taşınır ve her ortama uygunluk sağlar.  Tadım standlarının iki çeşidi vardır. Klasik stand ve tasarım stanttır. Klasik olan ölçü ve tasarımı değişmeyen her yerde gördüğünüz stanttır. Tasarım stand ise müşterinin isteği doğrultusunda tasarlanmış stantlardır. Plastik stand yani klasik herkes tarafından kullanılan stantlar marketlerde avmlerde mankenle birlikte ürünlerin tanıtıldığı stanttır. Bazen müşterilere ikramlıklar dağıtılır bazen promosyon ürünler dağıtılır. Kullanım alanının rahatlığı açısından önemlidir.

Stand

Tadım Standı

En Ucuz Tadım Standı

Tadım standı birçok özelliklere sahiptir. Bu özellikler  ürünün fiyatlarını etkilemektedir. Örneğin tadım standının tekerlekli ya da tekerleksiz tasarımları vardır. Küçük boy, orta boy, büyük boy gibi çeşitliliğe sahiptir bu nedenle fiyatta değişiklik görmektedir. Ürünler malzeme olarak farklılık gösterir tadım stand özel kesimli ahşaptan olabiliyor ya da pleksi gibi malzemelerde kullanılmaktadır. Her malzeme ürünün kalitesini yükseltir. Aynı zamanda tadım standlarına ışıklandırma sistemi de takılabiliyor bu sebeple fiyatlar değişim gösteriyor.

Tadım Standı Kullanım Alanı

Tadım stand çeşitleri örümcek stand modelleri gibi tamamen portatif ürünlerdir. Bazen avm de bazen caddede bazen markette müşterilerin tercihlerine göre istenilen alanda kullanılır. Müşterilerin hangi ürünü tanıtacağı ve neye ihtiyacı olduğu konusu tadım standının şekline karar verir. Oval şekilde olabilir, tahta ya da plastik üründen olabilir. İlgi alanlarına göre değişir. Tadım standı kullanım alanı hastane önlerinde promosyon temizlik ürünleri dağıtımında bazen market içinde kahvaltılık ürünlerin tanıtımda, pazarlarda ürünlerin tadımı için kurulan stantlardır. Genellikle ürünlerin satıldığı yerde ürünlerin insanlara ikram edildiği yerlerde kullanılır.

Tadım Stand Çeşitleri

Roll up stanttan farklı olarak tadım standı çeşitleri de vardır. Bunlar ürünlerin kolay kullanılan ve ürüne göre tasarlanan modellerdir. Ahşap tadım stand çeşidi, plastik tadım stand çeşidi, tekerlikli tadım stand çeşidi, demonte tadım stand çeşidi, oval tadım standı, kare tadım standı gibi ihtiyaca göre tasarlanan standlardır. Müşteriler stand ihtiyacı olduğunda ürünlerini iyi tanıyıp hangi standı yaptırması ya da alması gerektiğini ölçülerine göre araştırmalıdır.

Yazılar

1 Yorum. Yeni Yorum

  • Tadım standları hakkında verdiğiniz bilgiler gerçekten yararlı stand almayı düşünüyoruz yardımcı olur musunuz?

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü