Tadım Standı Nerelerde Kullanılır

Blog Kapak

Tadım Standı Nerelerde Kullanılır

Tadım standı diğer standlara göre kullanım alanı daha fazladır. Tadım standları kolay taşınabilir olması sebebiyle birçok sektördeki insanların tercihi olmuştur. Sokak kullanımına da uygun olduğu için çoğu alanda tercih edilen bir üründür. Ürün yağmurdan etkilenmediği için uzun süre kullanılabilir. Özellikle gıda sektörünün vazgeçilmez bir parçasıdır. Şarküteri reyonlarında ya da promosyon ürün tanıtımlarda oldukça sık rastlanan bir üründür. Avmlerde genellikle ürün tanıtımı için kullanılır. Hastanelerde form doldurmak için ya da anket çalışmalarında aktif görürüz. Ürünün tercih sebepleri oldukça kolay kuruluma sahip olması ve portatif özelliği ile her alana rahatça taşınabilir olmasıdır. Ürün 5 dakikada kurulabilir kolaylığa sahiptir. Ürünün  malzemesi sebebiyle hafif olması kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Örümcek stand özelliklerine daha kolay taşınabilir.

Stand

Tadım Standı

Tadım Stand Ölçüleri Nasıldır?

Tadım stand ve roll up stant ölçüleri tercihlere göre değişse de standart ölçüleri kullanılmaktadır. Standart ölçüleri yüksekliği 182 santimetredir. Ürünün genişliği 95 santimetredir. Ürün genellikle standart ölçülerle kullanılır. Özel bir durum yoksa yani kullanacağınız ürün çok yer kaplamıyorsa normal ölçüler kullanılabilir. Tadım stand yanına ürünün daha iyi tanıtılması için roll up koyulabilir.

Tadım Stand Çeşitleri Nelerdir?

Tadım stand çeşitleri müşterilerin istekleri üzerine geniş yelpazeye sahiptir.
Oval tadım standı, diğer adıyla fasulye stantta denilebilir. Stand ismini şekli dolayısıyla alır. Plastikten yapılır ve kolay taşınır. Baskısı isteğe göre çalışılır.
Kare tadım standı, kare şeklinde plastikten yapılmış bir stand türüdür. İsteğe gör tekerlikli ya da tekerleksiz yapılabilir.
Maxi tadım standı, bu stand diğer standlara göre daha büyüktür fakat özellik olarak aynıdır. Plastikten ve kurulumu diğerleri gibi pratiktir.
Tadım standları tercih edilecek iş alanına göre farklılık gösterebilir. Işıklandırılabilir ya da tekerlek takılabilir. Tadım standlarının da diğer örümcek stand ve roll up gibi taşınabilir çantası mevcuttur. Ürünün kolay takılıp çıkarılmasıyla birçok alana taşınabilir özelliğine sahip olmuştur.

Ulaşılabilir Stand Fiyatları

Örümcek stand fiyatları genellikle birbirine yakındır. Fakat özelliklerine ve ölçülerine göre farklılık gösterebilir. Örümcek standlara göre fiyatları daha uygundur. İhtiyaçlarınız doğrultusunda tercih ettiğiniz tadım standlarının fiyatlarını araştırabilirsiniz.

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü