Tadım Standının Özellikleri

Blog Kapak

Tadım Standının Özellikleri

Tadım standı, genellikle içecek ve yiyeceklerin tanıtılmasında ve insanlara tadılması sırasında kullanılır. Firmaların kullandığı bu ürün genellikle kalabalık alanlarda ve alışveriş merkezleri içerisinde tercih edilir. Tadım stantlarının kendine özgü has bir yapısı bulunur. Bu stantlar sayesinde firmalar hem ürünlerini tanıtıp hem de reklam yapmış olurlar.
Tadım stantlarının en önemli özelliği kolay bir kuruluma sahip olması ve istenilen her yere taşınabilmesidir. Sade ve baskılı bir şekilde üretilir. Bu doğrultuda firmaların ihtiyaçları göz önünde bulundurulur. Ürün üzerine firmanın ve ürünlerin baskısı kaliteli bir şekilde yerleştirilir. Hafif yapısından dolayı özel bir çanta içerisinde demonte bir şekilde kolayca taşınabilir. Ayrıca tadım standı hazırlanırken istenilen ölçü ve boyutlarda üretilir.

Stand

Tadım Standı

Örümcek Stand Nedir?

Örümcek Stand, görsel ve kaliteli bir reklam tanıtım aracıdır. Üzerinde dijital baskı sistemlerinin kullanıldığı bu stand türü firmalar tarafından ürün ve hizmetlerin tanıtılmasında kullanılır. Görsel açıdan şık duran örümcek stand kullanım açısından birçok avantaj sağlar. Kolay kurulumu, montajı ve taşınabilir olmasından dolayı hızlı organize olunması gereken işler için büyük öneme sahiptir. Farklı boyutlarda hazırlanıyor olması ve mekânın yapısına uygun dijital baskı sistemlerinin kullanılması ürünü daha cazip hale getiriyor. Plastik ya da alüminyum malzeme kullanılarak tasarlanan örümcek stand bağlantı kabloları fuar, sergi ve konferans alanlarında kullanılır.

Örümcek Stand

Örümcek Stand

Roll Up Banner Stand

Roll Up stand sarmal bir mekanizmaya sahip olmakla beraber firmaların tanıtım ve reklam amaçlı kullandığı bu stant çeşididir. Yaygın bir kullanım alanına sahip olan roll Up Banner stantlar sarmal mekanizması sayesinde ofis, fuar ve kongre merkezlerinde kullanılır. Kaliteli ve etkili reklam yapmak isteyenler tanıtımın amacına uygun hazırladıkları baskı sistemleri ile roll Up stand kullanmayı tercih ederler.
Roll Up standların en önemli avantajlı yönü ise üzerinde bulunan baskı yüzeyinin istenildiği takdirde değiştirilebilmesidir. Bu kullanışlı özelliği roll Up  Banner standları birçok organizasyonda etkili bir şekilde kullanmayı kolaylaştırdı. Farklı kullanım alanlarına bağlı olarak istenilen ölçü ve ebatlarda hazırlanır. Tanıtımlar sırasında uygun alana yerleştirilen bu stantlar kolay taşınabilme özelliğine sahiptir.

roll-up

roll-up

Yazılar

1 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü