Ucuz Karton Totem

                                           Ucuz Karton Totem

Ucuz karton totem kurulumu çok basit ve kolay taşınabilir bir üründür. Baskısı ofset baskı olduğu için seri üretim ürünlerin arasında yer almaktadır. Karton totemleri iki farklı şekilde kullanılabilir. Ön ve arka için farklı görseller yaparak reklamlarınızı çok daha zengin ve çeşitli hale getirebilirsiniz.

Karton totemler genellikle markalar tarafından ürünlerini tanıtmak için kullanılmaktadır. Kullanım alanları arasında, alışveriş merkezleri, mağazalar ve toplantı salonları bulunmaktadır.

Seyahat, Finans, Teknoloji Sektörlerinde Yaygın Kullanım:

Ucuz karton totem ürünleri seyahat, finans, teknoloji, ulaşım ve gıda başta olmak üzere hemen hemen her sektörde kullanılan tanıtım ve pazarlama ürünlerinin arasında bulunurlar. Karton totemler ile mağazalarda, alışveriş merkezlerinde, kampanyalarda, otellerde, reklama ihtiyaç duyulan her yerde karşılaşmak mümkündür. Açılışlarda, örneğin bir otel duyurusunda totemler yaygın bir kullanıma sahip olmaktadır. Çeşitli dükkanlarda birçok yerde kullanılır, ekonomik ve estetiktir.

Karton totem fiyatı adet, görsel ve ölçüye göre belirlenmektedir. Bunun yanı sıra karton toteme dair fiyat bilgisi alabilmek için yerinin belirlenmesi gerekir. Bu nedenle karton totem sayısı belirlenip tahmin edildikten sonra mutlaka ürün referansları temin edilmelidir. Bu sayede karton totemler bulundukları ortama görsel bir hava katmakla kalmaz, aynı zamanda marka bilinirliğinin ve satışların artmasına da yardımcı olur. Pek çok etken dolayısıyla yaygın bir kullanıma sahip olan karton totemler kullanım esnasında estetik olarak göze hitap eden bir tasarım sunar. Siz de bu sayede markanıza dair duyulan güveni ve bilinirliği arttırabilirsiniz. Ucuz karton totem adı ile anılmakta olan bu tanıtım ve pazarlama ürünlerinin yaygın bir kullanıma sahip olmasının bir diğer sebebi ise ekonomik olmalarıdır

2029fd45 4d79 40ba b364 12e80aab91cc

Katlanıp Açılabilir Özelliği Sayesinde Kullanım Kolaylığı Sağlar:

Karton totemler, karton stand kategorisine ait değildir. Basit katlanır raflar kategorisine ait olup içerisinde ürün bulunmadığı için özel raflar kategorisine girmemektedir. Katlanıp açılabilir olmaları sebebi ile kullanım esnasında oldukça büyük bir rahatlık sağlar. Bunun yanı sıra kurulumu kolay, pratik ve ekonomik tirler. Karton totemler belirli standart boyutlarda mevcuttur. Bu standart boyutlu karton totem direklerinin aksine, özel karton totem direkleri oluşturmanız da mümkündür.

Fiyat ile ilgili olarak net bir bilgi vermek neredeyse imkansızdır. Karton totem fiyatı belirlenirken ölçü farkı, ön ve arka baskı gibi hususlar dikkate alınmaktadır. Ucuz karton totem genellikle üç yüz elli gramlık Bristol kağıdından ofset baskı olarak yapılır. Nakliyesi oldukça kolay olduğu için sık sık tercih edilmektedir. Günümüzde ürün tanıtımı ve pazarlaması için en etkili ürünler karton totemler dir. Karton totemler birçok yerde, promosyonel, ekonomik, güzel ve farklı totemler olarak kullanılabilir. Müşterinin ihtiyacına göre farklı ölçülerde üretilmesi mümkündür. Birçok yerde reklam amaçlı kullanılan karton totemler açılışlarda estetik ve şık bir görüntü elde edilmesini sağlar. Karton totemlerin birçok modelinin mevcut olması talep ettiğiniz modeli kısa süre içerisinde bulmanızı sağlar.

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü