3×1 Örümcek Stand

3×1 Örümcek Stand Dayanıklı alüminyum iskelet ile sert plastik parçalardan oluşur. Kurulumu için herhangi bir alete ihtiyaç duyulmamaktadır. Farklı boyut seçenekleri sayesinde istenilen ölçülerde üretilebilmektedir. Değişebilir baskı yüzeyleri sayesinde birçok farklı tasarımları bir iskelet üzerinde kullanmanız mümkündü

3×1 Örümcek Stand Kullanım amaçları: Arka Plan Dekoru, Fotoğraf Çekimi, İmza Günleri, Kampanya Dönemleri,  Lansman/Ürün Tanıtımı, Marka Tanıtımı, Tiyatro Dekor 3×1 Düz Örümcek Stand Kullanım Alanları, Alışveriş Merkezleri ,Bankalar Dershaneler, Fuar Alanları, Hava Alanları, İş Merkezleri, Kongre Salonları, Kültür Merkezleri, Mağaza ve Showroom Girişleri, Marketler, Okullar / Dershaneler, Oteller, Sağlık Merkezleri,Seminer ve Toplantı Salonları, Tiyatro Salonla. v.s.

b1192786 b86d 43f4 8f66 1af89a1d040a

Örümcek Standlar Düz ve Oval olarak ikiye ayrılır. Düz Örümcek standlarda her panel genişliği  75cm. Oval Örümcek Standlarda ise her panel genişliği 70 cm Stand yüksekliği 230cm. Orta paneller sayılarak örümcek standlar adlandırırlır. Mesela ortada 2 panel varsa 3×2 örümcek stand denir. Ortada aşağıdaki resimdeki gibi 3 panel varsa 3×3 örümcek stand anlamına gelir. Ortada bulunan panel sayısına göre örümcek standlar istenilen büyüklükte yapılabilir.

3×1 Örümcek Stand Ölçüleri:

3x1 duz st                  3x1 ovvvvvv

 

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü