BACKDROP SAHNE ARKASI

BACKDROP SAHNE ARKASI arkası stand, daha ekonomik ve işlevsel bir çözümdür. Sahne veya sergi alanı daha küçükçe ve özellikle daha büyük ölçülerde bir çalışmaya, sahne arkası dekora ihtiyaç duyulmuyorsa BACKDROP SAHNE çözümlerine başvurulabilmektedir.  Organizasyonların birçoğunda bir sahne ve dekor tasarım ihtiyacı bulunmaktadır. Backdrop ise, sahne dekorunun temelini oluşturur. Tüm kurumsal ve büyük etkinliklerdeki sahne arkası panoların kurulumu, sahne arkası tasarım ve sahne üstü tasarım, BACKDROP SAHNE ARKASI çözümlerine dahildir.

                                                                4191d223 e62b 42dc 8f49 57f70c68ef9d         

                                                                BACKDROP SAHNE ARKASI  

Sahne arkası kurulum denildiği zaman ilk olarak akla backdrop gelir. Çünkü backdrop, sahne arkası tüm görsellerin ve materyallerin yer aldığı panolar ve düzenekler bütünüdür. Üzerine dijital baskı ve folyo giydirme yapabilmek mümkündür.

                                                    321dab8b 671b 4483 957a 5bdc1b0e2f74   

                                                        BACKDROP SAHNE ARKASI ÜRÜNLERİ:

BACKDROP SAHNE ARKASI kategorisi 2Mx2M, 3Mx3M, 3Mx4M, 3Mx5M, 3Mx6M ve 3Mx10M ölçülerinde Sahne Arkası Backdrop ürünlerinden oluşmaktadır. Bu ölçüler yaygın olarak kullanıldığı için tercih edilmiştir. Ancak projesine uygun olan ebatları bizimle paylaşırsanız, sizlere bu noktada fiyat teklifleri oluşturabiliriz. Sahne Arkası Backdrop ürünü Açılış, Doğum Günü, Lansmanlarınızda, Konserler de ve Çeşitli Organizasyonlar da kullanılmaktadır

 

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü