Branda Afiş

Untitled 2

Branda Afiş Sahibinden satılık kiralık, emlak, gayrimenkul, özel eğitim kurumları, eğlence sektörü, doğalgaz sektörü dahil olmak üzere bir çok sektör de branda afişler kullanılmaktadır. Hem ekonomik olması hem de etkili reklam ürünlerinin başında gelmektedir.

Untitled 2

Branda Afişlerini Vinil veya Mesh Kumaşlarından yapılmaktadır. Delikli branda adı da verilen Mesh Afişler meydanlarda, cadde ve sokaklarda, işyerlerinin duvarlarında kısaca dış mekân başta olmak üzere hemen her yerde kullanılabilir. Müşterilerin dikkatini çekme konusunda oldukça başarılıdır ve bu sebeple sıklıkla tercih edilmektedir. İstenilen ölçülere baskısı yapılabilir ve asmasının kolay olması için dört kenarına kuş gözü denilen delikler açılır. 420 gr veya 280 gr Vinil malzemeye basılır. Dış mekan koşullarına (yağmur, rüzgar vs.) daha dayanıklı olması için farklı dikim çeşitleri de mevuttur. Kolon dikiş bunlardan en bilineni ve en yaygın olanıdır.

Branda Afiş  tasarımında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardı. Örneğin; branda baskıda vermek istediğiniz mesaja uygun tasarımlar yapmalısınız. Özensiz, gelişigüzel bir tasarım müşteriler tarafından hoş karşılanmayacaktır. Hazırlanan görsellerin yüksek çözünürlükte olması da önemlidir. Brandayı hava koşullarından etkilenen bir dış mekana yaptırmak istiyorsanız, daha dayanıklı olmasını sağlayacak dikiş özelliklerini seçmelisiniz.

 

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü