Branda Baskı

                                            Branda Baskı

Özellikle yeni ürün, kampanya ya da duyururu bildirimleri için kullanılan branda baskı, kenarlarına kuş gözü yaptırılarak kolaylıkla bir yerlere bağlanabilir. Reklam brandası olarak da kullanabileceğiniz branda baskı, ister iç isterseniz de dış mekanda, güneş ışınlarına ve kötü hava şartlarına karşı dayanıklıdır.

IMG 9312 2

Uzun yıllar boyunca fotoğrafçılar ve sanatçılar, fotoğraf ve sanat eseri üretmek için film ve baskı plakaları gibi geleneksel baskı yöntemlerini kullandılar. Ancak artık birçok fayda sağlayan birçok dijital baskı yöntemi var. Bu yeni yöntemlerden biri de vinil veya plastik baskı ve kanvas veya kâğıt baskıdır. Sanatçılar artık daha az alan ve malzeme kullanarak yüksek kaliteli sanat eserleri üretebilirler.

Bu nedenle, fotoğrafçılar düşük malzeme bazında hızlı bir şekilde geniş formatlı baskılar üretebilirler. Baskıların profesyonel koşullar ekseni altında sizlere sunulması ürünlerin popülerliğini artıran faktörlerden biri konumundadır. Branda baskı ürünleriyle kişiler en iyi fırsatlardan yararlanma ayrıcalığına sahip olabiliyor. Baskılar sizlere nitelikli bir hizmet olanağını en kurumsal yollardan sunar.

                                 Branda Baskı Fiyatları Hakkında

Sipariş vermek istediğiniz branda ölçüsünü seçin, Esta Reklamın  pratik ücret hesaplayıcısında özel m2 hesabına göre fiyatı hesaplansın. Sonrasında online tasarım panelini kullanarak tasarımınızı hazırlamaya kolayca başlayın. Esta Reklam kalitesinde, uygun branda fiyatları ile baskınızı yaptırın.

                                   Branda Baskı Özellikleri

Her şeyden önce, vinil ve kanvas geleneksel baskı yöntemlerine kıyasla hafiftir. Vinil, uygun fiyatı ve dayanıklılığı nedeniyle en popüler dijital baskı yöntemidir. Bu yöntemle üretilen fotoğraflar cam, taş gibi çeşitli malzemelere kolaylıkla aktarılabilmektedir. Ayrıca tuval üzerine üretilen fotoğraflar, kitaplara veya doğrudan tuval üzerine baskı için kâğıda kolayca aktarılabilir. Bu nedenlerden dolayı hem vinil hem de kanvas, fotoğrafları çeşitli malzemelere aktarmak için uygundur. Branda baskı günümüzde her açıdan tüm dünyada oldukça önemli bir yere sahip ürünlerden birisidir. Ürünlerin kullanımı uzmanlık gerektiren bir süreci teşkil eder. Dolayısıyla profesyonel olanaklarda bu ürünlerin baskısının yapılması önemli bir süreci kapsıyor.

                                    Branda Baskı Avantajları

Hem Branda Baskı hem de kanvas, geleneksel baskı yöntemlerine göre üretimi kolaydır. Film üzerinde üretilen fotoğraflar genellikle hızlı ve hatasız hareket eden otomatik bir makine kullanılarak basılır. Öte yandan, ofset baskıda kullanılan plakalar, baskı için bir pres içine yerleştirilen büyük yumuşak malzeme parçalarıdır.

Branda baskı yöntemi yavaştır ve fotoğrafları basmak için çok fazla malzeme kullanır. Buna karşılık, dijital fotoğraf yazıcıları geleneksel yöntemlere göre çok daha az elektrik ve malzeme kullanır. Bu baskılar aynı zamanda günümüzde dijital baskı sektörüyle de yakından ilgili bir sektörü ifade eder. Dolayısıyla ürünlerin kullanım olanak günümüzde fonksiyonel olanaklar dahilinde fazla düzeydedir. Kişiler bu ürünleri kullanarak istediklerine ulaşma fırsatlarına sahip olabiliyorlar. Ürünler son günlerde popülerliğini artırarak piyasada önemli bir konuma yükselmiştir.

Size hem vinil hem de kanvas baskı yapacak bir şirket bulmak çok kolaydır. Bunun nedeni, birçok şirketin her iki malzemeyle de iyi çalışan özel makineler geliştirmesidir. Bu, fotoğrafların vinil veya kanvas üzerine aktarılmasını ve aynı anda her iki malzemeye de baskı yapılmasını içerir. Örneğin, Raw Press Lab, hem vinil hem de kanvas sanat eserlerini aynı anda üretebilen son teknoloji bir UV-CYL hibrit baskı makinesi geliştirdi. Baskı makineleri, aklınıza gelebilecek her tür baskı projesi için doğru, dayanıklı ve enerji açısından verimlidir.

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü