Broşür Standı

59f3483b 6ecf 4115 bdff 78661ffbbb97

                              Broşür Standı Nedir?

Ayak kısmı eloksallı alüminyumdan üretilir. Raflar dayanıklı plastik enjeksiyon baskı ile şeffaf pleksi hammadde den üretilmiştir. Gümüş metal renkli, dayanıklı sac tabana sahiptir. Ürünümüz ayakları ve raflari ile birlikte demonte olarak paketlenmektedir.

Ürünümüz katlanabilir özelliği ile kolayca taşınabilir. Tüm parçalar birbirine bağlıdır. Ayrıca birleştirmeye gerek yoktur. Özel taşıma çantası fiyata dahildir. Diğer üç raflı, ayakları toplanabilir broşür standının fiyatı daha uygundur. Gümüş eloksallı alüminyum profilden imal edilmiştir. Sadece rafları demonte olarak paketlenir. Standı kurarken rafları elle yerleştirebilirsiniz. Herhangi bir vidalama işlemi yapmanıza gerek yoktur. 3 mm kalınlığında şeffaf, dayanıklı pleksi raflara sahiptir.

Modelleri ve örneklerini web sitemizde inceleyebilirsiniz. Üreticiler arasında markamız tanınmış bir markadır. Bu yüzden imalatçı firma olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Plastik şeffaf broşürlük fiyataçısından basit tanıtım açısından en uygunudur. Fiyatımutlaka işletme bütçenize uyum sağlar. Katalog standı ürünlerimiz diğer reklam araçlarına göre en ucuz dur. Toptan fiyatları için bizden mutlaka fiyat isteyiniz.

59f3483b 6ecf 4115 bdff 78661ffbbb97

                                 Masa Üstü Broşürlük:

A4, A5 ve 1/3 A4 ebatlardeki  broşürlerinizi dikey olarak yerleştirebilirsiniz. Şeffaf, dayanıklı ve kullanımı kolaydır.

                                   Duvar Tipi Broşürlük:

A4, A5 ve 1/3 A4 ebatlardeki  broşürlerinizi dikey olarak yerleştirebilirsiniz. Şeffaf ve sağlam, kullanımı kolaydır.

                                     T Tipi Broşürlük :

A4, A5, 11×21 ve 11×15 ebatındaki broşürünüze uygun olarak hem dikey hem de yatay üretilebilir. Özel ölçüler için de fiyat isteyiniz. Şeffaf, dayanıklı ve kullanımı kolaydır.A4, A5, 11×21 ve 11×15 ebatındaki broşürünüze uygun olarak hem dikey hem de yatay üretilebilir. Özel ölçüler için de fiyat isteyiniz. Şeffaf, dayanıklı ve kullanımı kolaydır.

 

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü