Broşürlük Nedir?

c3c92ff1 b68d 44b3 9dd9 ba2b2c180981

                       Broşürlük Nedir?

Broşürlük Nedir? sorusuna verilebilecek en iyi cevap üretimi yapılan ürünlerin firmalar tarafından etkili bir şekilde reklamının yapılması tanıtım stantları sayesinde olur. Özel günlerde ve organizasyonlarda kurulan tanıtım stantları ürünlerin müşteri tarafından fark edilmesini sağlar.
Firmaların ekonomik olarak daha fazla kazanç sağlaması ve var olan müşteri potansiyelini daha fazla genişletme arzuları tanıtım stantları aracılığı ile olur. Özellikle aynı ürünün tanıtımını yapacak olan firmalar kuracakları tanıtım standı ile etkili bir reklam yapmaları gerekir.
Rekabet ortamının bulunduğu günümüzde firmalar rakip firmalara fark atmak amacıyla ürün tanıtımını profesyonel bir şekilde yapması gerekir. Bu doğrultuda ürün ve hizmetlerin tanıtılması broşürlükler sayesinde etkili olur.

Broşürlük Modelleri:

Ziğzag Broşürlük, Portatif Akardiyon Broşürlük, Masaüstü broşürlük, Ayaklı Masaüstü broşürlük, Duvar Tipi Broşürlük, Ayaklı Broşür Standı

Şık, pratik ve uygun fiyatlı ayaklı broşürlük, broşür standı, masaüstü ve duvar tipi akrilik a4 a5 broşürlük mağaza, ofis ve kafe ortamları için harika broşür koyma standlarıdır.

            Ayaklı A4 Broşürlük Broşür Standı

Ayak kısmı eloksallı alüminyumdan üretilir. Raflar dayanıklı plastik enjeksiyon baskı ile şeffaf pleksi hammaddeden üretilmiştir. Taban boyutları 380×380 mm’dir. Ürün yükseliği 180 cm’dir. Gümüş metal renkli, dayanıklı sac tabana sahiptir. Ürünümüz ayakları ve rafları ile birlikte demonte olarak paketlenmektedir.

                    Duvara Asılı Broşür Stand

A4, A5 ve 1/3 A4 ebatındaki broşürlerinizi dikey olarak yerleştirebilirsiniz. Şeffaf, sağlam ve kullanımı kolaydır.

                               L Tipi Etiketlik

A4, A5, 11×21 ve 11×15 ebatındaki broşürünüze uygun olarak hem dikey hem de yatay üretilebilir. Özel ölçüler için de fiyat isteyiniz. Şeffaf, dayanıklı ve kullanımı kolaydır.

                           Portatif Broşürlük

Ürünümüz katlanabilir özelliği ile kolayca taşınabilir. Tüm parçalar birbirine bağlıdır. Ayrıca birleştirmeye gerek yoktur. Özel taşıma çantası fiyata dahildir.

                        Ayaklı A4 Broşür Stand

25×52 mm. eliptik alüminyum ürün profili kullanılmaktadır. 4mm kalınlığında şeffaf akrilik raf kullanılmıştır. 320×245 mm. boyutunda sac taban vardır. Yüksekliği pleksi raf olmadan 780 mm’dir. Ayaklı Broşür Standı broşürlerinizi düzgün sergilediğinizde hedefine ulaşır. Birbirinden farklı tasarımlarla üretilmiş olan broşür standları broşürlerinizi daha çarpıcı bir şekilde sergileyerek ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve firmanızı daha iyi bir şekilde tanıtımını yapabilirsiniz. Aşağıdan ilgilendiğiniz broşürlüğü seçerek fiyatlarına, teknik özelliklerine ve sipariş bilgilerine ulaşabilirsiniz.

                       Masa Broşür Stand

A4, A5 ve 1/3 A4 ebatındaki broşürlerinizi dikey olarak yerleştirebilirsiniz. Şeffaf, dayanıklı ve kullanımı kolaydır.

 

Plastik şeffaf broşürlük fiyataçısından basit tanıtım açısından en uygunudur. Fiyatımutlaka işletme bütçenize uyum sağlar. Katalog standı ürünlerimiz diğer reklam araçlarına göre en ucuz dur. Toptan fiyatları için bizden mutlaka fiyat isteyiniz. Modelleri ve örneklerini web sitemizde inceleyebilirsiniz. Üreticiler arasında markamız tanınmış bir markadır. Bu yüzden imalatçı firma olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu sektör ülkemizde 17 yıldır vardır. İstanbulAnkaraİzmir gibi şehirlerimiz de çoğunlukla kullanılır. Firmalar genellikle merkezi olmayan yerlerde bulunmaktadır. Nereden alınır sorusuna firmamızın adını verebilirsiniz.

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü