Fotoblok Baskı Nedir?

                                                          Fotoblok Baskı Nedir?

  • Fotoblok baskı bir çok firma tarafından çok sık kullanılır.
  • Özellikle mağaza vitrinlerinde, etkinliklerde ve fuarlarda kullanılan fotoblok Baskı , hafif tasarımı ve portatif kullanımı ile bir çok avantaj sağlar.
  • Fotoğraflarınızı bastırıp duvarlarınızı süsleyebilirsiniz.
  • Kullanım alanı oldukça geniştir.
  • Bükülmeyen bir malzemedir.
  • Köpük formludur.
  • Fotoblok Baskıda ebat ve adete göre fiyat bilgisi verilir.
  • Fotoğraf ve posterleriniz için mükemmel ve uygun fiyatlı bir çözümdür. Yüksek kalitede çerçeve gerektirmeyen  3 veya 5 mm kalınlığında malzemeye baskı yapıyor, mat veya parlak laminasyonla kaplıyoruz. Fotoblok, süper hafif, pürüzsüz ve sert bir görünüme sahiptir. İçi süngerimsi bir kağıt çeşididir. Çok hafiftir. Tasıması ve montajı oldukça kolaydır. İç mekan dijital baskılarda her zaman tercih edilen bir malzeme olmuştur. Çift taraflı köpük bantla direkt duvara yapıtırılabildiği gibi misine ipi ile de asılabilir. Ayrıca dönkart olarak da uygun bir malzemedir. İç mekanda kullanılır                                                                    db9b7f85 0a44 43ed b8a0 858180c8fa92        Arkasında bulunan çift taraflı bandı sayesinde istediğiniz zemine kolayca tutturabilir siniz. Fotoblok malzemeye bastırdığınız poster yada fotoğraflarınıza ayrıca çerçeve yapmanıza gerek kalmaz. Kalınlık posterinizi duvardan ayırdığı için şık bir görüntü oluşur. Fotoblok baskıları yüksek çözünürlükte ve oldukça kalitelidir. Fotoblok malzeme oldukça hafiftir. Arkası çift taraflı köpük bantla bile duvarınızda yıllarca kalıcılık sağlar. Baskılar direkt fotoblok üzerine yapılmaz. Fotoblok yüzeyi baskı için uygun değildir. Bu nedenle önce folyoya basılıp bu folyo fotoblok malzemeye sıvanır. Mat veya parlak laminasyonla mükemmel bir görüntü elde edilir. Yıllarca deforme olmadan bozulmadan güzel bir görüntü sunar. Dijital baskı ile oldukça uyumludur. Bu nedenle fotoğraf baskısı, poster baskıları yada dekorasyon amaçlı çok sık kullanılır. Dış mekanlar için uygun değildir. Çoğunlukla iç mekanlarda kullanılır.
  • Fotoblok Baskı Ölçüleri:  5, A4, A3, A2, 50×70, 70×100 cm gibi standart ölçülerde yapılabildiği gibi, özel ölçülerde de yapılır.

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü