Fuarlarda Örümcek Stand

Blog Kapak 2

Fuarlarda Örümcek Stand

Örümcek Stand ürün tanıtımlarının vazgeçilmez ürünlerindendir. Özellikler fuar alanları ürünlerin en güzel ve detaylı tanıtıldığı alanlardır. Fuar alanlarında hem ürünü tanıtırsınız hem de ürünü desteklemek için görsellere ihtiyaç duyarsınız görsel destekleri örümcek stantlardan kolaylıkla sağlarsınız. Fuar gezen müşterilerin dikkatini ve ürünün tanıtımını en güzel şekilde yapmanıza yardımcı olur. Örümcek stantlar kolay taşınabilir ve kurulabilir özelliktedir. Bu sebeple Müşterilerinin en çok tercih ettiği stantlardan birisidir. Fuarlar kalabalık olduğu için birden fazla ürün tanıtımı yapılır bu nedenle seçeceğiniz standın ölçüleri de önemlidir dikkat çekici ve çözünürlüğü kaliteli olmalıdır.

Örümcek Stand Nasıl Kurulur

Ürünlerin tanıtımı yapılırken örümcek stand ve kullanılan stantların kurulumu kolay olmalıdır. Stantlar birden fazla yere taşınır kumaşları kaliteli olmalı aynı zamanda kolay kurulmalıdır. Örümcek stantların kendisine ait çantası bulunur. Çanta içerisinde standın tüm malzemeleri bulunur. Öncelikle çantayı uygun bir alana getiriniz sonrasında çantanın içinden stand iskeletlerini çıkarıp çubukları birleştiriniz. Standa kurmak en fazla 20 dakikanızı alacaktır. İskeletini kurduktan sonra baskı panelleri üzerine denk gelecek şekilde yerleştiriniz. Stand kullanımı bittikten sonra aynı şekilde toplayıp çantasına yerleştirebilirsiniz. Ürün kolaylıkla taşınabilir özelliğe sahiptir.

Örümcek Stand Kullanım Alanı

Örümcek ve Roll up stand kullanım alanlarıysa birden fazladır. Fuarlar, hastane girişleri, okul girişleri, konferans salonları yani ihtiyacın olduğu tüm alanlarda kullanılabilir. Stand ölçüleri L stand ve U stand diye değişim gösterir. Standart ölçüleri ise 70 x 230 santimetredir. Baskı ölçüsü ise 204cm x 230 santimetreden oluşmaktadır. Müşteriler reklam yapmak istedikleri ya da farklı alanda kullanmak istedikleri stantların ölçülerinde değişim yapabilirler. Alanlarında hangisi daha  sabitlenecekse onları tercih etmelidirler.

Fuarlarda En Çok Kullanılan Stantlar

Tadım standı gibi birçok ihtiyacı karşılayan standları bulabilirsiniz. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda stantlar geliştirilebilir. İhtiyaçlar doğrultusunda ve firmadan firmaya kullanım standları değişim gösterir. Örneğin gıda sektöründe en çok tadım standı kullanılır. Konferans salonlarında en çok roll up ve örümcek stand kullanılır. Roll up kolay taşınabilir özelliği ile birçok müşterinin vazgeçilmezidir. Ücretleri diğer stantlara göre daha uygundur.

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü