Kaliteli Örümcek Stand Nasıl Olmalı?

Kaliteli Örümcek Stand Nasıl Olmalı?

Örümcek Stand, bir sergi veya fuarda şirketinizi vurgulamak için önemli bir araçtır. Ayrıca satış yaptığınız tüm iç ve dış ortamlarda müşterilerinize olumlu etki yaparak marka imajınıza önemli bir katkı sağlayabilirsiniz. Güzel tasarımlarla doğru mesajı iletebilirseniz satışları artırabilir ve marka imajınızı bir üst noktaya taşıyabilirsiniz.

Kaliteli Örümcek Stand Özellikleri Nelerdir?

Etkili Örümcek Stand için en önemli 5 maddeye dikkat etmelisiniz. Bu maddeler;
• Logonuzu en üstte konumlandırmaya dikkat etmelisiniz
• Tasarımınızı oluştururken her soldan sağa doğru planlamaya çalışmalısınız.
• Seçtiğiniz görseller yüksek çözünürlükte olmalıdır.
• Renkleri özenle seçmelisiniz, bu çok önemli bir detaydır ilgi çekmesi bakımından.
İletişim bilgilerinizi eklemeyi kesinlikle unutmamanız gerekir.

1ad46696 c5d0 494c 959d d54ca2c5de8a

Örümcek Stand Nedir?

Örümcek stand, çeşitli sergiler, organizasyonlar, promosyonlar, seminerler ve ürün reklamları için kullanılabilecek özel hazır teşhir standıdır. Örümcek rafın özel bir çantası ve kurulumu kolay özel bir rafı vardır ve panele dijital baskı yapılarak teşhir rafı olarak kullanılabilir. Örümcek standlarda her panelin genişliği yaklaşık 70 cm’dir. Standın yüksekliği 230 cm’dir. Örümcek çerçeve, ortadaki panellerin sayısına göre adlandırılır. Örneğin ortada 2 panel varsa buna 3×2 örümcek stand denir. Ortada 3 panelin olduğu standlar ise 3×3 örümcek stand anlamına gelir. Braket istenilen ölçülerde yapılabilir. Örümcek stand ve örümcek standın yan tarafındaki panel toplam 5 panele sahiptir. Grafik tasarım aşamasından sonra dijital baskı panele yapıştırılır. Son olarak örümcek stand kurulumu gerçekleştirilebilir.

Tadım Standı Nedir?

Tadım standı piyasalarda tanıtım standı olarak da bilinmektedir ve 4 farklı çeşidi vardır.

Kare tadım standı: Kare tadım standı ana gövdesi kare olduğu için bu isim de verilmiştir. Tamamen plastikten üretilmiş, tekerlekli çantalı, gövde ve ön kemikler dijital baskı ile görsel olarak sıvanabilen tanıtım masasıdır. Orta boy stantlardır.
Fasulye tadım standı: Fasulye Standı gövdesi, üstten bakıldığında fasulyeye benzediği için bu şekilde adlandırılmıştır. Aynı zamanda oval promosyon masası olarak da adlandırılır. Fasulye tanıtım masası plastikten yapılmıştır. Tekerlekleri vardır. Torba ve koliler halinde sevk edilir. Görsel baskılar dijital baskı haline getirilir.
Maxi tadım standı: Large boy standlardır.
Eco tadım standı

8655f0c5 654a 4d88 b86a d58c55e666ca    d0aa1bc6 1621 4321 b39f 891f3ce46689

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü