Karton Totem Baskı Nasıl Yapılır?

                            Karton Totem Baskı Nasıl Yapılır?

Karton totem baskı, fuar, market, açılış ve alışveriş merkezi gibi etkinliklerde ya da istenen her yerde kullanılabilecek şekilde yapılır. Karton totem kullanılarak, reklam ve promosyon çalışmaları istenen amaca yönelik şekilde gerçekleştirilebilir. Bu sayede hem bulunulan ortama prestij kazandırılmış hem de marka bilinirliği arttırılmış olur. Karton totem uygulaması, firmaların satış hacmini yükseltecek bir hizmettir.

Karton totem ürünleriyle ürün sıralaması istenen şekilde gerçekleştirilebilir. Bununla birlikte firmalar  müşterilerin istenen şekilde çektiği gibi cirosunu da yükseltmiş olur. Karton totem modelleri birbirinden farklı alternatifle pazarlama stratejilerine güç kazandıracak özelliktedir.

Karton totem baskı, ürünün ön ve arka yüzüne farklı olacak şekilde yapılabildiği gibi, isteğe göre aynı görsel iki tarafa da basılabilir. Üretim aşamasında, müşteri talebine göre plastik ayak koyulabilir. Kolay kurulum özelliğine sahip ofset baskı tekniğiyle kullanıma sunulan karton totem baskılar, tanıtım işlerini kolaylaştıracak bir reklam ürünüdür.

d9223790 5802 4b8a b58f 3f97ddc3bcca

                                      Karton Totem

Yeni nesil tanıtım ürünleri denildiğinde karton totem, öne çıkan ürünlerden biridir. Pratik şekilde kullanılabilen ve kolay kurulum özelliğine sahip reklam ürünü olarak işlev yapar. İmalatı, istenen adette ve özel tasarımlı olacak şekilde yapılır. Medikal firmalar ve turizm sektöründe karton totem yoğun şekilde kullanılır. İhtiyaçlara göre alternatif modelleri bulunan bir sistem olduğu gibi, ölçü konusunda da çeşitliliğe sahiptir.

Karton totemler, ürün tanıtımı ve pazarlamada son zamanların en etkili ürünü olarak kullanılmaktadır. Kolay kurulum özelliğine ek hafif ve katlanabilir özellikte olması da ayrı bir avantajıdır. Ofset baskı tekniği uygulanan sistem üzerine sefelon uygulama yapılarak etkileyiciliği arttırılır. İçinde de, kolay kurulum mekanizması bulunur. Bu sayede karton totem modelleri, kolayca kurulabilir ve amaca yönelik olarak kullanıma başlanabilir. İstenildiği takdirde plastik ayağa sahip şekilde karton totem imalatı da yapılır.

                                  Karton Totem Fiyatları

Karton totem fiyatları diğer tüm ürünler gibi ürünün adeti ve tasarımına göre belirlenir. Bir de ön ve arka tarafta aynı mı yoksa farklı bir görsel mi kullanılacak konusu da fiyatlara doğrudan etki eder. Beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre karton totem kategorimizi inceleyebilir, ürünler ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz karton totem modeli, istediğiniz miktar ve tasarımda olmak üzere kısa bir sürede imal edilerek adresinize gönderimi sağlanır. Akılınıza takılan her soruda, sizlere daima en iyi hizmeti vermek için hazır bekleyen müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü