Lüks Rollup Banner

                                                                     Lüks Rollup Banner

Lüks Rollup Banner ürününe kıyasla daha kaliteli daha şık ve uzun ömürlüdür. Kullanmak istemediğiniz görsel baskıyı değiştirerek Lüks Roll Up Banner, ürününü başka kampanya veya ürün tanıtımlarında kullanmanız mümkündür. Görsel baskısız olarak satışta olan ürünü dilerseniz baskılı olarak kullanıma hazır şekilde satın alabilirsiniz. Kurulumu birkaç saniyenizi alır ve extra malzemeye ihtiyaç yoktur. Ürün veya markanızı dikkat çekici bir biçimde vurgulamanız için idealdir.

Makaralı sistemi sayesinde görseli içinde zarar vermeden saklar.İstenildiğinde yukarı doğru çekip açarak defalarca kullanılabilir.

Ekonomik fiyatı ve taşıma kolaylığı açısından reklam malzemeleri arasında en çok tercih edilendir.Kullanmak istemediğiniz görsel baskıyı değiştirerek Roll up Banner ürününü başka kampanya veya ürün tanıtımlarında kullanmanız mümkündür. Kurulumu birkaç saniyenizi alır ve herhangi bir aparata ihtiyaç yoktur. Görsel baskısız olarak satışta olan ürünü dilerseniz baskılı olarak kullanıma hazır halde satın alabilirsiniz.

                             Lüks Rollup Banner Modelleri

En sık seçenekler 85*200 ve 100*200 şeklindedir. Tasarımlar hazırlanırken baskıya uygun olarak hazırlanmalıdır. Kesme payı ve çözünürlük gibi özelliklerin düşünülmesi, hangi renk skalasının tercih edileceği belirtilmelidir. Bunun dışında da tasarım aşamasında uyulacak kurallar vardır. Üretici firma ile irtibata geçerek üretime hazır olan banner özellikleri öğrenilebilir.

Banner modelleri sadece poster, sadece mekanizma ve poster + mekanizma seçenekleri ile de satılmaktadır. Baskı yönü için de müşterilerin seçenekleri mevcuttur. Tek yüze baskı ya da çift yüzlü farklı banner modelleri için geçerlidir.  Farklı amaçlar için farklı banner modelleri vardır. Bu ürünün tanıtım amaçlı modelleri store perde yapısında olup, alt tarafında ayakları mevcuttur. Bu modellerin modellerinin neredeyse tamamında dikey tasarım ögeleri görülmektedir. Bu bayrak türlerinde yazılar yukarıdan aşağıya yazılabildiği gibi değişik tasarımlar da görülebilir. Bu yenilikçi ürünlerin tasarımları farklılaşsa da genel itibari ile bunlar ürün tanıtımlarında firmaların reklam yüzlerinde sıklıkla tercih edilmektedir.

Bu ürünlerin tasarımları genellikle genç nesle hitap eden bir tarzdadır. Gerek kullanılan renkler gerekse de tasarım ögeleri bu ürünlerin inovatif bir bakış açısı sergilediğini ortaya koyar. Serbest tasarımlar ve farklı yazı fontları bannerların verdiği mesajın etkisini arttırır. Günümüzde birçok festivalde tercih edilmektedir.

                                 Lüks Rollup Banner Kullanım Alanları

Lüks Rollup Banner Fuar alanları marketler mağazalar toplantı ve seminer salonları alışveriş merkezleri mağaza showroom gibi kapalı alanlarda rahatça kullanılabilir.

Ürün veya markanızı dikkat çekici bir biçimde vurgulamanız için idealdir.

662f2c34 646c 4d77 9f4f 58ce64558cbf

                                  Lüks Rollup Banner Ölçüleri

Rollup banner ölçüleri yoğun olarak 85 santime 200 santim, 100 santime 200 santim şeklindedir. Bannerların ölçüleri bu şekilde olmakla birlikte kesim payı eklendiğinde 85*207 ve 100*207 şeklinde ölçüler ortaya çıkmaktadır. Kesim payı ürün mekanizmasının işlevini yerine getirebilmesi için bırakılmaktadır. Banner ölçüleri standartlar halinde olmakla birlikte müşteri istekleri de dikkate alınmaktadır. Ürünün zemin üzerinde desteksiz durabilmesi için gerekli mekanik ekipmanlar birlikte satılmaktadır. Bannerlar standart boyutları ve dikey tasarı ögeleri sayesinde sempozyum ve diğer organizasyonların vazgeçilmez unsurlarıdır. Reklam aracı olarak ön plana çıkan bu ürünler aynı zamanda tanıtım amaçları için de kullanılır. Adobe illüstratör gibi tasarım programları ile hazırÜrün şablonları düzenlenerek etkileyici mesajlar verilebilir. Özellikle genç kitlenin dikkatini çekmek, firmanın yenilikçi ve inovatif yüzüne dikkat çekmek için çok farklı reklam uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

                                   Lüks Rollup Banner Fiyatları

Rollup banner fiyatları üreticiye ve ürünün özelliklerine göre değişmektedir. Üründe kullanılacak renklerin kalitesi, yapılacak baskının kalitesi, üreticinin müşteriye sunduğu seçenekler ve diğer hususlar fiyat aşamasında önemli hale gelmektedir. Bu bayrak ürünlerinin modelleri tek taraflı ya da çift taraflı olarak baskıya verilebilir. Fiyatlandırma bu husus üzerinden de yapılabilir. Toplu siparişlerde üretici ay da ithalatçı firmaların esnek davranabileceği düşünülmektedir.

Matbaa aşamasında sıklıkla dijital baskı teknikleri tercih edilir. Bu bayrak sistemlerinde kullanılan makara sistemi görselin daha net görünmesini ve kumaş kısmının daha gergin durmasını sağlar. Bu bannerların kurulumu genellikle basit olup, ekstra aparat gerektirmez. Rollup banner fiyatları aynı zamanda üreticinin tercih ettiği ham madde ile de ilgilidir. Değişik ham maddelerden imal edilebilen çeşitli modelleri farklı fiyat aralıkları ile müşterilere sunulmaktadır. Bunun yanında değişik boyutların fiyatlandırmasında da farklılıklar görülebilir.

Firmamız bu ürünleri ile hedef kitlenize kolayca ulaşabilmenizi temin eder. Gerek tasarım aşamalarında gerekse de üretim aşamalarında firmamız gereken desteği sizlere sunmaktadır. Profesyonel ekibimizle yüzde yüz müşteri memnuniyeti esası ile çalışmaktayız. İnovatif ürünlerimiz ile 1. Kalite işçilik ve ham madde kullanarak ürünlerimizi sergiliyoruz.

Sizler de ürünlerinizi ve reklamlarınızı müşteriye ulaştırmak, çeşitli organizasyonlarda yenilikçi bir şekilde firmanızı tanıtmak istiyorsanız farklı modellerimize bakabilirsiniz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi gölgesinde müşterilerimize fiyat ve ürün aşamalarında her türlü seçeneği sunarak kalıcı işler yapıyoruz. Farklı rollup banner çeşitlerimiz ve rollup banner fiyatlarımızla  ile hizmetinizdeyiz.

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü