Örümcek Stand Çeşitleri

60b78008 8649 4419 baf0 9d71a528a0a4

                                             Örümcek Stand Çeşitleri

Üç ana grupta toplanır. Bunlar ise;
Düz örümcek stand,
Oval örümcek stand ve
U şeklinde örümcek stand olmaktadır. Bu modeller mekâna göre tasarlanır.
Örneğin, düz örümcek standlar daha dar alanlar için dikdörtgen şeklinde üretilir. Böylelikle dar olan alan mekâna göre kullanışlı hale getirilir. Bu tip örümcek stantlarda ayrıca kullanacağınız mekâna göre ayarlanabilir ölçülerde üretilir. Bir diğer seçenek ise oval örümcek stand olmaktadır. Bu tip standlar ise; düz stantlara göre daha büyük tasarlanır.
Daha geniştir ve daha fazla yer kaplaması söz konusudur. Estetik açısından oldukça şık bir görünüme sahip olduğundan oldukça dikkat çekicidir. Firmalar genellikle oval örümcek ağlarını sıklıkla tercih eder. Son olarak ise U şekillinde olan örümcek standlar ise; Fuar ve toplantı alanları için uygundur. Etkileyici bir tanıtım platformu oluşturduğundan bir nevi ofis görünümüz kazandırır.

1ad46696 c5d0 494c 959d d54ca2c5de8a
                   Örümcek stand çeşitleri nelerdir?
Örümcek stand çeşitleri isteğe bağlı bir tarzda olmaktadır. Daha önce de değinildiği gibi bu tip standlar kullanılacak olan mekâna göre modeli belirlenir. Örneğin dar bir alanda çalışmanız gerekiyorsa düz örümcek standlar bu duruma çok daha uygun hale gelecektir.
Eğer alan probleminiz yoksa ve hedef kitleyi tamamen markanız ile bütünleştirmek istiyorsanız oval örümcek standlar çok daha uygun olacaktır. Çünkü tasarım ve görünüm açısından çok daha şık durduğundan sıklıkla tercih edilmektedir. Ancak daha ciddi bir görünüme ihtiyacınız varsa bunun içinde U tip örümcek standlar çok daha uygun olacaktır.
                    Örümcek Stand Kullanım Yerleri
Örümcek stand modelleri konusunda karar vermenizde en etkili unsur kullanım yeri olacaktır. Bunun için ise örümcek stand kullanacağınız yer fuar alanı ya da kongre alanı olması etkileyici olabilir. Örümcek stajdalar; seminer, kongre, konferans, toplantı alanları ya da fuar olabilir.
Ayrıca bu tip stantlara alışveriş merkezlerinde rastlamanızda mümkündür. Kullanılan dijital baskılar ile oldukça ciddi ya da markanıza göre samimi bir görüntü elde edebilirsiniz. Kullanım açısından son derece kolay olması ise ve tek kullanımlık olmaması avantajları arasında yer almaktadır.

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü