Örümcek Stand Nedir?

Örümcek Stand Nedir?

Görsel açıdan modern ve estetik duran bir stand türüdür. Alüminyum profil ve sert plastik parçalardan oluşan portatif, kurulumu kolay ve çanta ile taşınabilen örümcek stand, tekerlekli çantası ile kolayca taşınabilir. Bu ürüne örümcek stand denmesinin nedeni, mekanizmanın örümcek ağı ile benzer bir yapıya sahip olması. Örümcek standlar tek kullanımlık değil birçok kez kullanmak üzere tasarlanmıştır ki bu en büyük avantajlardandır. Dijital baskılı olarak kullanılır. Ürün veya reklamınızı en şık şekilde sunmanıza olanak sağlar. Farklı ebatları vardır böylelikle kullanacağınız alana göre rahatça uyarlanabilir. Hard case adı verilen sert bir plastik çanta ile kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Örümcek Stand Nerelerde Kullanılır?

Konferans, sergi salonu, fuar alanı, toplantılar gibi kapalı mekanlarda ürün tanıtımı yapılması için kullanılır. Kendi firmanızı, ürün ya da hizmetinizi tanıtabilmek için ideal bir stand türü. Aynı zamanda en çok tercih edilen stand türlerinden biri. Görünüş açısından şık olmasının yanı sıra, tasarım ve kaliteli baskı ile şahane bir bütün oluşturur. Örümcek standının pek çok avantajı var. En büyük kolaylığı montajının rahatça yapılabilmesi. İsterseniz görseli değiştirebilirsiniz. Özellikle hızlı organize olunması gereken zamanlarda ideal bir stand türü. Farklı boyutlarının olması size kullanım avantajı sağlar. Böylelikle mekana uygun stand seçmekte zorlanmazsınız. Alüminyum ve plastikten oluşur. Aynı zamanda kişiye özel de tasarlanabilir.

IMG 1516

Örümcek Stand Kurulumu

Örümcek standı oldukça pratik bir şekilde kurabilirsiniz. Önce alüminyum gövdeyi birleştirmeniz gerekir; iskelet yapıyı oluşturmak için. Görseli yerleştirmeden önce, standın eklem yerlerine tam oturduğuna dikkat edin. Aşırı zorlanması durumunda yırtılabilir. Üzerinde bulunan yaylar aracılığı ile standı kolayca açarsınız. Demir çubuklar iskelet üzerinde yer alan siyah plastik aparatlara takılır böylece örümcek stand sabitlenmiş olur. Örümcek standı yaklaşık 5 dakika içinde kurmuş olursunuz.

Örümcek Stand Çeşitleri

Örümcek stand çeşitleri temelinde 4 farklı türü kapsar; düz örümcek stand, oval örümcek stand, U ve L şeklinde örümcek stand.

Düz örümcek standlar daha çok dar ve dikdörtgen alanlar için ideal. Kapladığı alan azdır bu da her yere rahatça girme kolaylığı sağlar. Farklı boy seçenekleri vardı. Eğer dar bir alanda kullanacaksanız düz örümcek standlar size göre. Oval örümcek standlar, düz olanlara göre daha fazla yer kaplar. Ancak büyük olmasına rağmen bir o kadar da estetiktir. Yapısı gereği karşı tarafa derinlik hissi oluşturur. En çok tercih edilen örümcek standlardan biri olarak karşımıza çıkar. U ve L şeklinde örümcek standı da fuar ve kongre alanları için ideal. Ofis görünümü sağlar ve dikkat çekici bir tanıtım platformu sunar. Bu arada u örümcek standının ön kısmına banko iç kısmına ise görüşme masası konabilir. Yani stand aynı zamanda ofis ortamı da sunuyor.

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü