Örümcek Stand Nerelerde Kullanılır?

Blog Kapak 2

Örümcek Stand Nerelerde Kullanılır?

Örümcek stand alışveriş merkezleri, okullar, fuar alanları, konferans salonları, oteller, toplantılar ve sergi salonları gibi yerlerde ürün tanıtımı için ya da aktivite tanıtımlarında kullanılan tasarımlardır.  Firmalar ürünlerini ya da hizmetlerinin adını duyurmak için böyle bir stand türünü tercih ederler. Hem görünüş için hem de kolay montaj olması açısından her zaman kabul gören bir stanttır. Kullanılacak mekâna uygun olması açısından çeşit olarak da geniş bir ağa sahiptir. Özel tasarımlar da yapılır. Plastik ve alüminyumdan oluşur. Bu stantların farklı kullanım alanları vardır.

Örümcek Stand

Örümcek Stand

Tadım Standı Kullanım Alanları

Tadım standı genellikle marketlerde ürünün sucuk, peynir, salam vb. yiyeceklerin tadına bakmaları için kurulan standlardır. Pratik olması sebebiyle çok tercih edilen bir stand türüdür. Hemen hemen her markette görebiliriz. Plastikten üretilmiş olup, dört parçadan oluşur. Bunlar, orta gövde, üst alınlık, sağ ve sol yan yüzeylerden oluşur. Fiyat, performans ve kolay kurulumu ile tercih sebebi olan standlardır.

Roll Up İle Kullanımı

Örümcek stand, firmaların daha geniş bir kitleye sahip olabilmek adına çok önemlidir. Bu stantlar firmaların faaliyetini üstlendikleri hizmetler ile reklamını yaptıkları ürünün daha geniş kitleye ulaşması açısından önemli bir yer tutar.
Daha Etkili Reklam İçin
Bu reklamı yaparken kullanılacak olan roll up ile görselliği ikiye katlamış olup, ürünün daha kolay ve etkili bir biçimde alıcıya sunmuş olunur.

Örümcek Stand Türleri

3 türden oluşur.

U şeklinde stand

Dikkat çekici bir stand türüdür. Fuar ve kongre alanlar için uygundur. U şeklindeki stand ofis ortamı sağlar. Standın ön kısmına banko iç kısmına ise görüşme masası konabileceği için bir ofis ortamı oluşturmuş olursunuz.

Düz stand

Kapladığı alan bakımından her yere kolayca sığabileceği için tercih edilen bir stand türüdür. Dar ve dikdörtgen alanlar için çok kullanışlıdır. Farklı boy ve modelleri vardır. Eğer dar bir alanda stand kullanacaksanız bu stand tam size göre.

Oval stand

Bu stantlar duruş açısından estetik bir görünüme sahiptir. Düz standa göre daha çok yer kaplar. En çok tercih edilen stand türüdür.  Stantlar sayesinde isterseniz dünyanın bir ucuna gidin reklamlarınızı ve tanıtımlarınızı kolay ve etkili bir şekilde yapabilirsiniz.

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü