Örümcek Stand Üretimi

Örümcek Stand Üretimi örümcek stand satışı, toptan ve perakende yapan şirketimiz örümcek stand fiyatlarında kalitesine göre en uygun şekilde müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Örümcek Stand Alüminyum profillerden üretilmiş portatif kurulumu basit ve taşınabilir görsel açıdan varlıklı stand çözümüdür. Örümcek stand profil üretimi bittikten sonra baskı aşamasına geçer. Folyo üzerine baskı yapıldıktan sonra mat laminasyon ile kaplanır (böylece ışığın karşısında çok parlamamış olur en önemlisi de görsele zarar vermemiş olur). Baskı işi tamamlandıktan sonra Örümcek standın kendine özel Pvc malzemesinin üzerine hazırlanan baskı sıvanır. Üst aparatları takılır.

5cf2a7f3 1790 41b5 b593 2d18f314e1af

Örümcek stand çeşitleri: Oval Örümcek stand, Düz Örümcek Stand, L ve U şeklinde olmak üzere fabrikamızda üretilmektedir. Örümcek standın yanı sıra kullanılmak üzere müşterilerin en çok tercih ettiği Rollup banner farkı ölçülere göre fabrikamız üretimlerini devam etmektedir. Bunun Yanı Sıra X Banner, Quick Banner ve Plastik standlar üretmekteyiz.

Örümcek Stand Üretimi müşterinin isteğine göre özel ölçülerde de üretilebilir. Bu ürünlerin kurulumu çok kolay olduğu için reklam yaptırmak isteyen firmaların en çok tercih ettiği ürünlerdir.

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü