Örümcek Standının Özellikleri

2d6d5b5f 14ee 4546 8b54 3662763754dc 1

Örümcek Standının Özellikleri  hızlı organize olunması gereken zamanlarda ideal bir stand türüdür. Farklı boyutlarının olması size kullanım avantajı sağlar. Örümcek stand İstanbul lokasyonunda firmamız promosyon ürün çalışmaları yapmaktadır. Firmamız tarafından tasarlanan stand ürünleri, modern görüntüleriyle dikkat çekmektedir. Görsel yüzeyi, banko- plastik taşıyıcı çantası ve alüminyum iskelet sisteminden oluşmaktadır. Örümcek standın ölçüsü büyüdükçe görsel yüzeyinde kullanılacak parça sayısında da artma olacağını söyleyebiliriz.  Bir örümcek standı defalarca kullanabilirsiniz. Örümcek standa yeni panellerle baskı yapılıp farklı görsellerde entegre edilebiliyor. Örümcek standının çantasında tekerlek vardır. Ayrıca Çantasına da baskı yapılıp ön stand olarak kullanılır.  Standın kolay taşınması bu özellikten kaynaklanmaktadır. Araçlara kolayca sığdırabildiği içinde kullanıcıya büyük avantaj sağlıyor.

Örümcek Stand Özellikleri nin en önemlisi de 4 çeşit olmasıdır.:

Düz Örümcek Stand

Oval Örümcek Stand

L Ve U Şeklinde Örümcek Standlar

Oval Örümcek StandYer kaplayan büyüklükte olmalarına rağmen yine de estetik görünmektedirler. Yapısından dolayı derinlik hissi vermektedirler. Reklam çalışmalarında en çok tercih edilen örüm standlar dır.

Düz Örümcek Stand: Dikdörtgen, dar alanlarda kullanılmaktadır. Düz örümcek standların kapladıkları yer azdır. O nedenle her alana çok rahat girebilirler. Farklı boylarda üretilmişlerdir. Alanınız darsa, düz örümcek standın size göre olduğunu söyleyebiliriz.

U Şeklinde Örümcek StandKongre, fuar gibi alanlarda çok kullanılmaktadır. Ofis görüntüsüne sahip olması nedeniyle çok dikkat çekici tanıtım platformu olduğunu söyleyebiliriz. U örümcek standlarının ön bölümüne görüşme masası koyarak fuar gibi yerlerde ofis ortamı yaratabilirsiniz.

2d6d5b5f 14ee 4546 8b54 3662763754dc

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü