Oval Tadım Standı

                            Oval Tadım Standı

Oval tanıtım standı insan yoğunluğunun bulundu alanlarda tanıtım ve potansiyel müşterilere ürün deneme ve tatma fırsatı verilmesi için kurulan reklam standları dır. Aynı zamanda kare tadım stand diye de bilinir.

f2a58056 ef6d 440c a150 e712dbb8241f

Reklam Oval Tanıtım Standları Kullanım Alanları

  • Tanıtım broşürleri dağıtımında
  • Fuarlar ve açılışlarda
  • Market ve mağaza açılışlarında
  • Ürün tattırmalarında

Fasülye Stand Özellikleri

  • Kare tadım standı 1. sınıf kaliteli sert plastik malzemelerden üretilmektedir.
  • Reklam standların yüzeyleri reklam afişleri ile kaplanır.
  • Reklam tanıtım standları tekerlekli olup kolay taşınırlar.
  • Çanta ve kutusunda muhafaza etmesi kolaydır.
  • Dijital baskısı folyo kaplamadır.

Oval Tanıtım Stand Fiyatları

İmalatçısından oval tanıtım stand fiyatı, boyutlarına göre değişiklik gösterir. Boş ve baskılı seçenekleri mevcuttur. Dijital baskılı ürün tanıtım standı tekerlekli ve çantası ile birlikte tam takım olarakda tercih edebilirsiniz. Bayraksan Tekstil kalitesi ile yapılan tanıtım standı fiyatları için sitemizi ziyaret edebilir veya arayabilirsiniz.

Tadım Stand Çeşitleri Nelerdir?

Tadım stand çeşitleri müşterilerin istekleri üzerine geniş yelpazeye sahiptir. Oval tadım standı, diğer adıyla fasulye stantta denilebilir. Stand ismini şekli dolayısıyla alır. Plastikten yapılır ve kolay taşınır. Baskısı isteğe göre çalışılır.

Kare tadım standı, kare şeklinde plastikten yapılmış bir stand türüdür. İsteğe gör tekerlekli ya da tekerleksiz yapılabilir.

Oval tadım standı, bu stand diğer standlara göre daha büyüktür fakat özellik olarak aynıdır. Plastikten ve kurulumu diğerleri gibi pratiktir. Kare standları tercih edilecek iş alanına göre farklılık gösterebilir. Işıklandırılabilir ya da tekerlek takılabilir. Kare standlarının da diğer örümcek stand ve roll up gibi taşınabilir çantası mevcuttur. Ürünün kolay takılıp çıkarılmasıyla birçok alana taşınabilir özelliğine sahip olmuştur. Tadım stand yanına ürünün daha iyi tanıtılması için roll up banner koyulabilir.

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü