Roll Up Nerelerde Kullanılır

Blog Kapak 2

Roll Up Nerelerde Kullanılır

Fuarlarda bir ürünün reklamını yapmak için kullanılan roll up müşteriyi etkilemek adına doğru bir seçim olmakla birlikte, hafif olması, katlanabilir özelliği olması ve portatif bir ürün olması açısından çokça tercih edilen bir üründür.  Ofis, toplantı alanları, AVM’ler, oteller, kongre merkezlerinde sıkça kullanılan bir üründür. Daha önceleri malzeme ve broşürlerin daha fazla yer kaplayarak görüntü kirliliği oluşturması, bu üründen sonra tamamen sade ve etkili reklam yapmaya firmaları tercih edilen bir üründür.

Tadım Standıyla Birlikte Kullanılabilir

Yapmak istediğiniz ürünün tanıtımı için genellikle market gibi yerlerde bir gıdayı tanıtırken gıdanın adı ve resmiyle yapılacak olan tanıtımlarda tadım standı önemli bir işlevselliğe sahiptir. Bu stantların yanına kurulacak olan bu ürün reklam açısından daha kolay bir şekilde müşteriye ulaşma imkânı sunacaktır. Ürünü daha yakından tanıyalım.
Display reklamcılık terimlerinden birisidir. Farklı ölçü ve boyutlarda, hafif, portatif bir üründür. Şık görünümü ile dış görünümüyle de göze hitap eden, sarmal mekanizması bulunan, toplanıp katlanabilir bir malzemedir. Firmaların bu ürünü tercih etme sebebi kolay taşınabilmesi ve şık görünümüyle bu ürünü seçme sebeplerinden bazılarıdır. Kullanım alanı açısından da büyük kitlelere ulaşabilmektedir.

Roll Up

Roll Up

Roll Up Özellikleri Nelerdir?

Örümcek stand yanına konumlandırıldığında yapılan reklamın daha etkili olacağını firmalar çok iyi bilir. Yine aynı şekilde herhangi bir markette stand kurulduğunda yanına konulan roll upla reklamı yapılan gıdanın daha etkili ve anlaşılır olması açısından alıcıya daha kolay tanıtma imkânı sunar. Bu ürünler alüminyum bir gövdeye sahiptir.
Gövdenin içinden mekanizmayla bağlantılı bir sarmal yapı vardır. Ürünün ayaklarını istediğiniz yere konumlandırdıktan sonra baskı yüzeyi sarmal mekanizma ile çekilir. Bu sayede ürün açılmış olur. Açıldıktan sonra destek çubuğu ile afiş yüzeyi sabitlenir. Yine aynı şekilde ürünü toplarken çubuğu alınca tıpkı açarken sardığınız gibi kapatırken de sararsınız. Böylece kapatmış olursunuz. Görüldüğü gibi çok pratik ve kolay bir açma kapama özelliğine sahiptir. Toplam bu işler için en fazla kaybedeceğiniz zaman 5 dakika olacaktır.
Roll up bannerler çeşitli alanlarda hizmet verdiği için birçok boyut seçeneği ile alıcıya sunulmaktadır. Kongre ve fuar alanlarında büyük boyutlar tercih edilirken, ofis ve toplantı salonlarında daha küçük boyutları tercih edilebilmektedir. Tabii aynı anda farklı boyutlarda ürün birlikte kullanılabilmektedir.

Roll Up Stand Avantajları

Kendi firmanızı, ürün ya da hizmetinizi tanıtabilmek için kurulan bu roll up stant modelleri reklam veren için olmazsa olmazlardandır. Estetik duruşu ile diğer stantların yanında kullanılabilecek tasarımlardır.

Yazılar

1 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü