Ucuz Lightbox

                                           Ucuz Lightbox

Ucuz lightbox, vitrinleri ışıklı kumaş üzerine UV baskı ile akıllı ışık kutularına dönüştürmesi sebebi ile oldukça dikkat çekicidir. Hareketli görüntüler yerine kontrol sitemi ile müşteri trafiğini ve izlenimlerini kaydederken hareket halindeyken ekranlarımızdaki aydınlatmayı veya değişiklikleri ayarlamayı mümkün hale getirir. Lightbox sistemi tamamen ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir.

              Lightbox Kullanımının Avantajları

Geleneksel ışık panellerine göre çok daha başarılı sonuçlar veren lightbox modellerinin başlıca avantajları şunlardır:

 • İstenilen ölçüde yapıldığından ve fazla yer kaplamadığın dan her alanda kullanılabilir.
 • Tasarımının birçok farklı işlevi vardır. Böylece kullanım alanları neredeyse sınırsızdır.
 • Oluşturulan çerçeveye her türlü resim ve poster kolayca eklenebilir ve çıkarılabilir.
 • Işığı yansıtmadığı için parlamaz. Böylece iç görüntü çok daha net bir kaliteye sahip olacaktır.
 • Dayanıklıdır ve uzun süre sorunsuz kullanım sunar.
 • Kaliteli ve şık bir duruş sunar.
 • Hafif alüminyum gövdesi sayesinde her yere kolayca taşınabilir.
 • Kurulumun ardından herhangi bir bakım gerektirmez. Kolay demonte ve monte edilebilmesinin yanı sıra reklam görseli istenildiği zaman değiştirilebilir.
 • Kendine ait özel bir sistemi sayesinde LED paneller arıza durumunda kolayca değiştirilebilir.
 • Enerji tasarruflu modeller ile donatılan LED sistemleri, aydınlatma sırasında düşük enerji tüketimi sunar.
 • Hava koşullarına dayanıklı ışıklı kutuların farklı türleri olduğundan, dış ortamda da kullanılabilir.
 • Ucuz lightbox demonte satıldığı için istenildiği zaman tekrar monte edilebilir ve kullanım alanında kurulabilir.

        Kalabalık Organizasyonlarda Montaj ve Nakliye Kolaylığı

Fuar ya da konferans gibi kalabalık organizasyonlarda nakliye ve montaj en önemli iki faktör haline gelmektedir. Bu sebeple bu gibi alanlarda kullanılacak ürünlerin hafif ve montajı kolay olması önemlidir. Lightbox ürünler alüminyum çerçeveler ve kendinden contalı kumaş sistemi ile oldukça rahat bir kullanım sunmakta ve bu sebeple kullanım alanları her geçen gün daha yaygın hale gelmektedir. Ayrıca, standınız için yeni bir görünüm oluşturmak istediğinizde bir araya getirmek ve değiştirmek kolaydır. Bir ticari fuarda potansiyel bir müşteriyi etkilemek için zamanınızın az olduğu düşünüldüğünde, lightbox ürünlerin size bu konuda çok büyük faydalar sunduğunu söylemek doğru olacaktır.

Ucuz lightbox ürünler oldukça çekici ve şık ürünlerdir. Kumaş üzerine basacağınız tanıtım yazıları ve görseller, sergileme alanlarını oldukça şık mekanlar haline getirir. Hem bilgi sağlar hem de diğer tasarım öğeleriyle bütünlük oluşturur.

Tabelalar, eski çağlardan beri tanımlama, reklam ve tanıtım aracı olarak kullanılmaktadır. Bu kapsamda birçok sınır levhası, yönlendirme ve reklam tabelaları hayatın her alanında görünür durumdadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte farklı tasarımlara ve kompleks yapılara sahip olan bu markalar, tasarım ve görünüm açısından üst seviyelere ulaşmıştır. Bunlardan biri olan lightbox ürünler, reklamı yapılan ürüne dikkat çekmek için led ışıkların kullanıldığı karanlık veya loş ortamlarda kullanılan tabelalar olarak ele alınabilir. Sıradan ışıklı panolara göre daha ergonomik, verimli ve uygun maliyetli olan ucuz lightbox günümüzün en popüler panolarının arasında yer almaktadır. İçindeki görseli veya ürünü detaylı ve renkli bir şekilde sunan bu kutu etiketleri estetik olarak tatmin edici bir görsel sunar.

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü