X Banner Baskı

                                             X Banner Baskı

X Bannerlar dünyanın en çok tercih ettiği ekonomik görsel sunum sistemlerinden biridir, X Bannerlar ın görsel alanı 80cm en x 180cm boy Bu sunumlarda kullanılan baskı materyali dijital baskılı vinil dir. Sunumlarda sistem olarak X gergi sistemi kullanılmaktadır. X banner alüminyum, birleşim noktası plastik malzemeden üretilmiştir.Taşıma çantası ile kolay taşıma imkanı sunar. Dünyanın en çok tercih edilen ekonomik görsel sunum sistemidir.Görsel alanı 60cm genişlik x 160cm yükseklik. X gergi sistemi ile baskıyı gergin tutar. Kenarlarında görsel tutucu kanca parçalar mevcuttur.Bez taşıma çantası mevcuttur. Kullanım Alanları: Mağazalar, Showroomlar, Toplantı Salonları, Fuar Alanları, Marketler, Alışveriş Merkezleri..

Whatsapp, telefon yada direk olarak sipariş edebilirsiniz Tel:05365056634

Grafik tasarımı ücretlidir. Profesyonel grafik departmanımız bulunmaktadır.

20 Adet üzeri siparişleriniz için lütfen fiyat teklifi bölümünden teklif isteyebilirsiniz

Kargoyu alıcı ödemektedir.

                                 X Banner Baskı Hakkında

X Banner firmanızın öne çıkarmak istediği görseli gergin bir şekilde tutarak daha estetik bir görünüme kavuşmasını sağlayan bir reklam ürünüdür. X Banner baskı özellikle iç-dış mekanlarda firmaların öne çıkarmak istediği içeriği sergilemek için kullanılır.

X Banner baskı mağazalarda, ofislerde, sergi, fuar ve etkinliklerde kullanılabilir. Diğer reklam ürünlerine kıyasla çok daha geniş kullanım alanı ve dikkat çekiciliği ile çok tercih edilen bir üründür. X Bannerlarda basım kalitesi ve malzeme kalitesi çok önemlidir. Bu nedenle, Esta Reklam ile çalışarak en uygun fiyatlarla X Banner baskı siparişinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Reklam ve tanıtım ihtiyaçlarınızı çözmek için Display Reklam adına ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri Esta Reklamda en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

Fuar, tanıtım, organizasyon gibi etkinliklerde kullanıma uygun bir üründür. Ürün imalatında metal ve plastik malzeme kullanılmaktadır. Üzerine basılan görseli gergin bir şekilde tutarak güzel bir görünüm sağlar. Baskı tarafında 400 gr avrupa vinil  kullanılmaktadır. Hafif olduğu için özel çantası ile kolaylıkla taşınabilmektedir. Kurulumu oldukça basittir. Benzer ürün olarak rollup ürünümüzü inceleyebilirsiniz. Dosyanızı ilgili bölümden yükleyerek satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

IMG 2474

    X Banner Baskı Siparişi Vermeden Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

X Banner tasarımınızı hazırlamadan önce kullanılacağı alanı analiz etmenizde fayda var. Örneğin büyük mekanlarda kullanılacak yazı ve görsel boyutlarını daha büyük tutmanız faydalı olacaktır.

X Banner baskılarınız için tasarımınızı sitedeki ilgili alandan belirtilen formatlarda yüklemelisiniz.

Formatlar: PDF, TİFF, Aİ, PSD.

 

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü