Duvar Tipi Broşürlük

Duvar Tipi Broşürlük: 

Duvar tipi broşürlük duvara vida veya çift taraflı bant ile monte edebilirsiniz. üründe vida delikleri bulunmaktadır, enjeksiyon kalıptan üretilmiş akrilik ve tek parçadır, sağlam ve uzun ömürlüdür. Broşürlerinizi doğru sergilediğiniz zaman hedefine ulaşır, Duvar tipi broşürlükler broşürlerinizi sergilemenin en iyi yollarından biridir.

A4 Duvar Tipi Broşürlük:

A4 Duvar Tipi Broşürlük – A4 Ebatlarındaki broşürleriniz içindir, genişlik olarak 21,9cm den daha büyük broşürler için uygun değildir.
Sağlam enjeksiyon kalıptan üretilmiştir ve tek parçadır, yapıştırma değildir.
Duvara vida ile monte edilir (montaj vidaları ürüne dahil değildir)

Broşürlük ölçüleri (ürün ölçüsü)
Genişlik: 22cm
Yükseklik: 25cm
Derinlik: 4cm

105mm x 210mm Duvar Tipi Broşürlük İkili:

105mm x 210mm Duvar Tipi Broşürlük İkili –  2 adet broşür cebi vardır 10.5cm x 21cm Ebatlarındaki broşürleriniz içindir, genişlik olarak 10.5cm den daha büyük broşürler için uygun değildir.
Sağlam ve uzun ömürlüdür enjeksiyon kalıptan üretilmiştir tek parçadır, yapıştırma değildir
Duvara vida ile monte edilir (montaj vidaları ürüne dahil değildir)

Broşürlük ölçüleri (ürün ölçüsü)
Genişlik: 22cm
Yükseklik: 16,5cm
Derinlik: 4cm

Ayaklı bröşür standlarımızla satış belgelerinizi de teşhir edebilirsiniz. Birçok farklı çeşitlerini burada bulabilirsiniz: tekerlekli, dönebilir ve 40 rafa kadar seçenek sunan broşür standları gibi. Muhafaza ve taşımada yer tasarrufu sağlayan ve ayrıca hızlı kurulumu ile de avantajlı, katlanabilir broşür standlarımız da mevcuttur. Alüminyum, akrilik cam ve polistren gibi malzemelerle de hem şık hem de kaliteli bir görüntü sunar. Broşür standının üzerindeki kişiye özel basılı reklamlar bilgi verirken aynı zamanda müşterilerin ilgisini de çekerek hedefinize ulaşmanıza yardımcı olur.

 

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü