Roll Up Modelleri

Blog Kapak

Roll Up modelleri popüler bir büyük format hafif ekran standı vardır. Taban genellikle alüminyumdan yapılırken, grafik alanı genellikle orta alana uygun baskı kâğıdına yapılır. Roll up çeşitleri ise;

  • Ekstra geniş Roller Banners; 850mm genişlik üzerinde herhangi bir rulo afiş olarak tanımlanır. En ekstra geniş rulo afiş 1200mm genişliğindedir.
  • Çift Taraflı Roller Banner; bağımsız veya birlikte 2 yönden çarpıcı bir görsel etki yaratmak için kullanılabilir iki grafik ile bir afiş yer alır. Her afişte farklı grafikler olabilir ve bu nedenle farklı amaçlar için de kullanılabilir.
  • Tek Taraflı Roller Banner; tüm silindir afiş en yaygın olanıdır. Bu ise yakın ve uzaktan çarpıcı görsel etki sağlayan stand çeşididir.

Banner Standları

Roll Up banner stantları afiş montajı açma oldukça kısa sürede kurulacak ve böylelikle zaman tasarrufu sağlanacaktır. Roll up afişler genellikle okullarda, ofislerde, showroom ve etkinlikler kullanılır. Bankalarda, alışveriş merkezlerinde, iş merkezlerinde ve diğer alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.
Rulo olması ise kolay taşınabilir olma seçeneğini de beraberinde getirir. Diğer tanıtım stantları gibi ise bakım maliyetleri bulunmadığından son derece uygun olmaktadır. Banner stantların en büyük avantajlarından biri ise bu tip stantları kullanmanın oldukça kolay olmasıdır. Tek yapmanız gereken onu açmaktır. Kurulumu ve montajı gibi ekstra çabaya gerek kalmaz. Roll up stantları işinizi, etkinliklerinizi ve fikirlerinizi tanıtmanızı sağlayan harika bir araçtır.

Geri Çekilebilir Roll Up Banner Standları

Roll Up banner stantları ile fuarlar, konferanslar, okullar, alışveriş merkezleri, mağaza içi etkinlikler ve diğer etkinlikler için markanızı tanıtmanın en kolay yoludur. Markanızın bilinirliğini artırmak veya yeni ürünleri ya da hizmetleri hedef kitlenize pazarlamak istiyorsanız, bu reklam araçlarını kullanmak son derece kolay olacaktır.
Ayrıca bu tip standlar çarpıcı bir şekilde hazırlanması durumunda her yerden fark edilir konumda olur. Roll up standlar için dikkat etmeniz gereken en önemli husus kaliteli ürünü seçmektir. Böylelikle birkaç kez kullanabilirsiniz. Bu tip stantların özellikle yıpranma olasılıkları bulunduğundan malzeme seçimi son derece önemli olmaktadır.

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü