Roll Up Nedir?

Blog Kapak

Roll Up Nedir;

Roll up kolay taşınabilir, kurulumu ve montajı kolay, uygun maliyete sahip ve hedef kitlenizi etkileyecek dokuya sahip stantlardır. Roll up standlar özellikle ticari amaçlı konferans ya da etkinliklerde markanızı yansıtacak etkiye sahiptir. Ayrıca bu tip standlar kolay taşınabilir niteliğe sahip olmasından dolayı showroomlarda sıklıkla tercih edilir.
Uygun maliyetli olması ise yüksek bütçeye katlanmadan etkili pazarlama stratejisi yürütmenize de yardımcı olur. Açılır afiş stantları olarak da bilinen bu basılı pazarlama aracı, rekabette size birçok yönden üstünlük sağlar. Ancak bu tip standlar tasarlanırken malzeme kalitesi son derece önemlidir. Basit tasarımlar yerine kaliteli tasarımlar markanızı çok daha ön planda tutabilir.

Geri Çekilebilir Afişler

Roll up standlar geriye çekilebilir afişler olarak da tanımlanmaktadır. Dayanıklı ve etkileyici iç ya da dış mekânlarda uzun süreli kullanıma hazır olan bu roll-up banner’lar markanızın kalabalık ortamlarda fark edilmesini sağlamanın muhteşem bir yoludur. Roll up standlar genellikle çantası ya da özel kutusu ile üretilir. Böylelikle taşımak istediğiniz her alanda ekstra uyum sağlar.
İstediğiniz doğrultusunda talep edilen ölçülerde hazırlanır. Ayrıca sabitleyici ayakları sayesinde istediğiniz yere sağlam bir şekilde kurulumunu sağlayabilirsiniz. Bu tip standlar genellikle minimum yükseklik yaklaşık 1,6 m ve maksimum yükseklik 2,19 m’dir. Ancak talebinize göre de boyutları da şekillenebilir. Bu tip standlar gereğinde fazla oynatılmamalıdır. Aksi takdirde mekanizması ciddi şekilde zarar görebilir.

Roll Up Baskı

Roll up baskı mağazalarda, ticari fuarlarda, showroomlarda hatta eğitim kurumlarında rahatlıkla kullanılabilir. Roller afiş olarak en popüler tabela çözümü olarak görülür. Bu nedenle de her alanda sıklıkla tercih edilir. Aslında roll up standlar genellikle tek seferlik kullanım için çok daha uygun olmaktadır. Ancak dikkatli kullanım sonucunda da birkaç defa da kullanmanız mümkündür.
Kaliteli tasarım ve malzeme seçimiyle markanızın pazar değerini de oldukça artırabilirsiniz. Banner reklam kampanyanızın başarılı olmasını sağlamak için sıklıkla tercih edilir. Özel tasarımlar ile net marka imajını oluşturabilirsiniz. Roll up baskı konusunda dikkat etmeniz gereken hususları dikkate aldığınızda başarılı işlere de imza atabilirsiniz.

Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü