Roll Up’ın Özellikleri

Blog Kapak 2

Roll Up’ın Özellikleri

Reklam; iş dünyasının olmazsa olmazı, verilen hizmetin habercisi görevindedir. Bunun için reklam vermek isteyen, ürününü veya hizmetini tanıtmak isteyenler birtakım reklam araçlarına başvururlar. Roll up da çok sık kullanılan reklam araçlarından biridir. Alüminyum bir kasası bulunan, rahat taşınabilen, ekonomik bir ürün veya hizmet sergileme ürünüdür.

Roll Up’ın Kurulumu

Sergilemek yani tanıtımını yapmak istediğiniz ürün için hazırlattığınız baskı afiş, roll up mekanizmasıyla birbirine bağlı iç içe bir yapıdadır. İskelet yapınızın ayaklarını, bu aracı koymak istediğiniz yere öncelikle yerleştirmelisiniz. Daha sonra baskı afişinizi sarmal yapı sayesinde rahatlıkla açtığınızı göreceksiniz. Bu afişin sabit durması için de iskelete bağlı olan metal çubuğu afişin üstüne getirdiğinizde artık reklamınıza başlayabilirsiniz. Toplayacağınız zaman ise aynı işlemleri geri sarmanız yeterli olacaktır.

Roll Up

Roll Up’ın Özellikleri

Roll Up’ın Kullanım Kolaylığı ve Avantajları

Roll up kapladığı yer bakımından fiyatında olduğu gibi hesaplıdır. Tercihinize bağlı olarak genellikle altı çeşit ölçüsü vardır. Kullanılacak mekânın büyüklüğü, hitap edilecek kitle, reklamı yapılacak ürün veya hizmetin kapsamlılığı gibi faktörler göz önüne alınarak kullanılacak olan boyutlar değerlendirilmelidir.
Kurulumu son derece basit ve çok parçalı kafa karıştırıcı bir ürün olmaktan ziyade taşıma kolaylığıyla da tanıtımların gözdesi olan roll up, farklı baskıların kullanımına elverişli olması sayesinde de reklamlarınıza zenginlik kazandırır.
Şık ve derli toplu görünümüyle roll uplar; AVM’lerde, ofislerde, toplantı salonlarında, fuar, kongre ve sergilerde en sık tercih edilen reklam araçlarından biridir.

Örümcek Stand Özellikleri

Örümcek stand, yaylı, metal bir mekanizmaya sahip reklam aracıdır. Örümcek standlar kullanımı ve görünümüyle hem estetik açıdan size göz zevki yaşatır hem de modern yapısıyla ilgiyi üstünüze çekmenizi sağlar. Örümcek standılar kullanılacağı mekâna göre boyut değiştirebilir. Kolay taşınabilen, tekerlekli bir çanta içinde size sunulan bu reklam aracını istediğiniz yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Metal mekanizmasını çantasından çıkardığınızda adeta bir akordeon gibi açıldığını göreceksiniz. Reklamınız için hazırlattığınız afişinizi bu mekanizmanın üzerine tutturduğunuzda, ürün veya hizmetinizin tanıtımına başlayabilirsiniz. Örümcek standın çantası, stand kurulduğunda size bir masa görevi yaparak fazla yer kaplama derdinden de kurtulacaktır.

Tadım Standı Niçin Kullanılır?

İnsanların yoğun bulunduğu alanlar hedef alınarak, ürün tanıtımının yapılmak istendiği kullanışlı stantlardan birisi de tadım standı veya bir diğer adıyla tanıtım standıdır. Çoğu zaman bir yiyecek veya içecek tanıtımı yapılıyor gibi dursa da herhangi bir hizmet tanıtımı da burada bir tanıtıcı tarafından yapılır. Ürün tanıtımı yapılacaksa insanların deneyimlemeleri için üründen ikramda bulunulur. Hizmet tanıtılacaksa da broşür, katalog, promosyon ürünler hizmete sunulur. Taşıması ve kullanımı pratik ve ayrıca ekonomik olması sebebiyle tercih edilir.

Yazılar

1 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü